Kamienie na macewie. Holokaust w polskim kinie

Joanna Preizner Wydawnictwo: Austeria popularnonaukowa
9788361978923
Austeria
Holokaust zagłada wojna Żydzi film
popularnonaukowa
9788361978923
Holokaust zagłada wojna Żydzi film

Pozycja nie tylko dla badaczy filmów o tematyce Holokaustu, ale także dla literaturoznawców, historyków i osób interesujących się tą tematyką. To nie tylko przegląd filmografii o tematyce Shoah, ale też pełna obiektywizmu analiza filmowych obrazów.

• Holokaust
  • Tematyka Żydowska
  • Domowa biblioteka
  • Judaica
  • Żydowskie

Dodaj cytat z książki Kamienie na macewie. Holokaust w polskim kinie