Tęsknota za Ojcem. Lectio divina do Ojcze nasz (Mt 6, 9-13)

Okładka książki Tęsknota za Ojcem. Lectio divina do Ojcze nasz (Mt 6, 9-13)
Krzysztof Wons SDS Wydawnictwo: Salwator Seria: Modlitwa Słowem Bożym religia
religia
Modlitwa Słowem Bożym
Salwator
2012-01-01
2012-01-01
chrześcijaństwo Bóg Ojciec ewangelia Ojcze nasz modlitwa

więcej Więcej

Ta książka pokazuje, że w modlitwie "Ojcze Nasz" zawarta jest cała Biblia. Ks. Krzysztof Wons, świetny znawca lectio divina, w jasny i przejrzysty sposób pokazuje, ile istotnych treści obejmuje ta modlitwa, oraz nie unika tematów trudnych, np. jak modlić się tą modlitwą, gdy ktoś ma bardzo negatywne doświadczenie ojca. po lekturze tej książki każde następne "Ojcze...

Modlitwa „Ojcze Nasz” jest najbardziej znaną modlitwą chrześcijańską. Wielu z nas nauczyło się jej w dzieciństwie i powtarzało ją niezliczoną ilość razy. Ale czy nie czyniliśmy tego bezmyślnie? Czy wgłębialiśmy się w prawdziwe znaczenie tych pięknych słów, które pozostawił nam Jezus?

W swojej książce Ks. Wons pomaga czytelnikowi odkryć ogromne bogactwo tej wspaniałej...

• Religia
  • Duchowość szeroko pojęta

Krzysztof Wons SDS Tęsknota za Ojcem. Lectio divina do Ojcze nasz (Mt 6, 9-13) Zobacz więcej