The Avengers. Encyklopedia postaci

avengers encyklopedia leksykon
The Avengers. The Ultimate Character Guide
encyklopedie, słowniki
avengers encyklopedia leksykon

Lubię uniwersum Marvela. Cenię sobie wykreowane w nim postaci, stworzone historie i bogactwo świata. Zawsze korzystam z okazji, żeby pogłębić swoją wiedzę na temat komiksowej rzeczywistości, dlatego nie wahałem się długo przed sięgnięciem po “The Avengers. Encyklopedia postaci”.

Książka zawiera opis nieco ponad dwustu bohaterów i łotrów znanych z plansz komiksów, którzy w...

Jedyny minus to to, że brakuje tam kilku postaci, poza tym jest super.

Sympatyczne uzupełnienie kolekcji dla sympatyków Marvela, głównie tych młodszych :)

Marvel to najstarszy oraz najbardziej spopularyzowany amerykański producent i wydawca komiksów na świecie założony w 1933 roku na terenie USA w Nowym Jorku. Jednak Marvel to nie tylko komiksy, lecz również filmy, zabawki i nie tylko. Zastanawiacie się pewnie, czemu o tym wspominam, prawda? Dzięki mojemu koledze w moje ręce trafiła naprawdę wyjątkowa książka, która na pewno...

• Chcę w prezencie
  • Komiks