Ekscentryczne namiętności

2011-01-01
2011-01-01
978-83-7778-058-9
Zaburzenia i dewiacje seksualne Życie seksualne Antologie Publicystyka polska

Focus jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Kolejny świetny zbiór felietonów. Czyta się z zapartym tchem. W niektóre opisy ciężko uwierzyć. Warto sięgnąć i dowiedzieć się czym był, jest i będzie dla człowieka seks. Uwaga pruderyjni czytelnicy, może cię nie dac rady.

Ciekawa, ale, jak to w przypadku książek z Focusa, warto przed zakupem sprawdzić, czy większość artykułów nie jest dostępna za darmo w internecie. Ja swoją znalazłam za 4,99 zł, ale za cenę okładkową (19,90 zł) na pewno bym nie kupiła.

Bardzo interesująca pozycja, do tego też trochę intrygująca. Każdy felieton daje spory zastrzyk ciekawostek dotyczących osobliwych aspektów seksu.
"Ekscentryczne namiętności" czyta się bardzo szybko.
Niestety szkoda, że jest to króciutka książeczka, bo chciałoby się więcej...

"Ekscentryczne namiętności" czyta się bardzo szybko.
Niestety szkoda, że jest to króciutka książeczka, bo chciałoby się więcej...

Świetna książka (a raczej zbiór artykułów/felietonów),przystępna i wciągająca od pierwszej strony, choć nie koniecznie dla ludzi pruderyjnych. Różnorodna, niemalże wstrząsająca nie pozwala czytelnikowi oderwać się od niej choćby na chwilę. Zmusza za to do refleksji nie tylko nad przeszłością i teraźniejszością ale i zadaniem sobie zmierza ten świat. A odpowiedź nie wydaje się zbyt przyjemna.

Przyjemny zestaw kilkunastu krótkiego przeglądu różnych historii dotyczących ludzkich ciągot do płci przeciwnej (ewentualnie do seksownych humanoidów). Polecam jako przerywnik między cięższymi pozycjami ;)

• Popularnonaukowe
  • Przeczytane w 2015 roku