Melodia wiary

2008-01-01
978-83-925126-5-3
Elżbieta Modnicka
rozważania wiara Biblia miłość

Autorką tej niewielkiej książeczki jest Susannah Spurgeon - żona Charlesa Haddona Spurgeona słynnego 19sto wiecznego kaznodziei baptystycznego. Przez swoje rozważania nad wybranymi fragmentami Pisma Świętego mającymi zazwyczaj formę modlitwy otwiera ona przed czytelnikiem swoje serce, dzięki czemu możemy zobaczyć głębię jej relacji z Bogiem. W tych krótkich tekstach autorka wyraża Mu wdzięczność, zaufanie i zachwyt nad Jego miłością. Stara się też usłyszeć i zrozumieć co Bóg mówi do niej przez Swoje słowo, stąd książka ma charakter głęboko osobisty. Wierzę, że może ona pomóc wszystkim chrześcijanom, niezależnie od przynależności denominacyjnej w pogłębieniu wiary.

Dodaj cytat z książki Melodia wiary