Melodia wiary

religia
978-83-925126-5-3
Elżbieta Modnicka
rozważania wiara Biblia miłość

Autorką tej niewielkiej książeczki jest Susannah Spurgeon - żona Charlesa Haddona Spurgeona słynnego 19sto wiecznego kaznodziei baptystycznego. Przez swoje rozważania nad wybranymi fragmentami Pisma Świętego mającymi zazwyczaj formę modlitwy otwiera ona przed czytelnikiem swoje serce, dzięki czemu możemy zobaczyć głębię jej relacji z Bogiem. W tych krótkich tekstach...

• Duchowość szeroko pojęta

Dodaj cytat z książki Melodia wiary