Faktor X Twoje archiwum niewyjaśnionych zjawisk i zdarzeń, nr 39

Okładka książki Faktor X Twoje archiwum niewyjaśnionych zjawisk i zdarzeń, nr 39
Redakcja magazynu Faktor X Wydawnictwo: Marshall Cavendish czasopisma
1998-01-01
28 min.
1429-8058
niewyjaśnione tajemnice fakty zdarzenia

W tym numerze Faktora X na pewno na uwagę zasługuje artykuł na temat wydarzeń w Jonestown w 1978r. Informacja o zbiorowym samobójstwie 913 członków sekty Świątynia ludu zaskoczyło cały świat. Pamiętam, jak w gazetach, wiadomościach, w tv, w radio - wszędzie mówiono o tym wydarzeniu. Ten artykuł pokazuje nam drugą stronę wydarzeń, przedstawia też bardzo kontrowersyjną hipotezę na temat tamtych, tragicznych wypadków.
Drugi, zasługujący moim zdaniem na uwagę artykuł to ten, który dotyczy kończyn fantomowych. Jest to gratka dla wszystkich miłośników zjawisk paranormalnych. Zdaniem niektórych badaczy osoby, którym amputowano jakąś część ciała - rękę, nogę - odczuwają bóle w tej brakującej części, tzw. bóle fantomowe. Każdy z nas powie - jak może boleć noga, której nie mamy? Podobno jednak może. Tracimy fizyczną część naszego ciała, jej część astralna pozostaje przy nas.
Ale najlepiej jak przeczytacie sami. Polecam.

Dodaj cytat z książki Faktor X Twoje archiwum niewyjaśnionych zjawisk i zdarzeń, nr 39