Sonata o marzeniach

literatura dziecięca
2012-11-05
978-83-63598-37-2
dla młodzieży miłość rodzina przyjaźń romans tajemnica obyczajowe

w książce jest pokazane jak dążyć do miłości pomimo ludzkich wad i problemów. Razem z bohaterami: Izą i Łukaszem poznajemy tajniki ludzkich dusz. Bardzo dobra książka pokazująca, że prawdziwa miłość zawsze wygrywa i wszystko przetrzyma.

Ja osobiście wole fantastykę ale książka jest dobra i szybko się ją czyta :)

Książka nie należy do najlepszych, ale czytało się ją lekko i przyjemnie.

Książka z gatunku łatwych ,lekkich i przyjemnych.Proste słownictwo i krótkie rozdziały sprawiają że czyta się ją bardzo szybko.Kilka razy się nawet wzruszyłam przy niej.A w książce miłość (i uczucia jej towarzyszące) w czystej postaci.

Wspaniała książka dla młodzieży i dorosłych !
Pierwsza miłość , rozczarowanie , problemy z rodziną oraz walka o ukochaną osobę ... :)
Świetna książka , fajnie i szybko się czyta :)
Polecam wszystkim !

Rozczarowałam się, ponieważ dostałam w zasadzie trochę inną wersję "Magii Kasztana" i wszystko, co tam wydawało się nowe i odświeżające, tutaj było wtórne i nieświeże - ale być może jest to wina kolejności czytania, gdybym "Sonatę o marzeniach" czytała najpierw, to być może "Magia kasztana" wydałaby mi się wtórna i nieciekawa.

Aneta Rzepka ma już na swoim koncie kilka książek. Niestety nie miałam okazji zapoznać się z jej twórczością. "Na strunach marzeń" to moje pierwsze ale na pewno nie ostatnie spotkanie z autorką.

Aneta Rzepka zaprasza nas na opowieść o ludziach, którzy potrafią kochać. Poznajemy dwie nastolatki i ich rodziny. Iza jest spokojna, życzliwa i wrażliwa. Zawsze znajdzie sposób...

• Chcę w prezencie
  • Poszukuję
  • Literatura polska
  • Literatura "dorosła"
  • W bibliotece(chcę przeczytać)
  • :-), :-), :-)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sonata o marzeniach