Rejs do Hongkongu

Okładka książki Rejs do Hongkongu
Edward Obertyński Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Naokoło Świata literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Naokoło Świata
Wydawnictwo Iskry
1976-01-01
1976-01-01
rejs do hongkongu hongkong obertyński podróże iskry naokoło świata

Relacja z rejsu statkiem handlowym. Książka zawiera opisy pobytu w poszczególnych portach , które znajdowały się na trasie rejsu. W moim przekonaniu styl opisów jest nieco suchy i beznamiętny. Przeczytałem , no ale nie ,,powaliła mnie z nóg" Mając na uwadze lata 60-te ubiegłego stulecia autor musiał czasami uśmiechnąć się do komunistycznego wydawcy aby jego dzieło nie zgniło w szufladzie cenzorskiej.

Dodaj cytat z książki Rejs do Hongkongu