Sprzedawca czasu

baśń Bieszczady dzieci przyjaźń bajka
literatura dziecięca
baśń Bieszczady dzieci przyjaźń bajka

Opinia mojego syna:
"Mamo, to było takie wciągające i straszne,
jak ten "Dark", który oglądałaś."
:P

Elżbieta Wojnarowska stworzyła wspaniałą baśń, podczas czytania niejednokrotnie miałam łzy w oczach.

Mama Kai i Krzysia zmarła przed kilkoma miesiącami. Wigilię mieli spędzić tylko z ojcem, który niedawno stracił pracę. Dzieci miały spędzić czas na obozie narciarskim, jednak opiekuna nie było na to stać. Mieli spędzić ferie w lesie u wujka. To właśnie tam dowiedzieli się,...

Przeczytałam ją mojej córeczce. Piękna i mądra, magiczna opowieść o miłości i poświęceniu. Dostrzeganiu innych wokół,dzieleniu się każdą nawet drobną rzeczą.

nie tak dawno temu nasz blog skończył rok. Z tej okazji otrzymałyśmy mnóstwo pięknych komentarzy i wiadomości, i... ogromną niespodziankę, którą zgotowało nam wydawnictwo WAM! Byłyśmy baaardzo zaskoczone, gdy nagle do każdej z nas zawitał listonosz z przesyłką. Wewnątrz znalazłyśmy prześliczną książkę wraz z dedykacją, dzięki której cieplej nam się zrobiło w serduszkach :)...

• Dla szkrabów
  • WAM
  • Polscy autorzy
  • Biblioteczka Emilki
  • Polecane dla dzieci / Ulubione z dzieciństwa
  • Książki
  • 7 lat

Dodaj cytat z książki Sprzedawca czasu