Afryka przez dziurkę od klucza

Wojciech Czajko Wydawnictwo: Marpress literatura podróżnicza
Marpress
podróże Afryka Rwanda Ruanda Kongo Tanzania RPA
literatura podróżnicza
podróże Afryka Rwanda Ruanda Kongo Tanzania RPA

O książce Wojciecha M. Czajko myślałam, że będzie jedną z tych książek podróżniczych, które porywają mnie od pierwszej, do ostatniej strony i na długo pozostawiają we mnie poczucie niedosytu. Myślałam, że po jej przeczytaniu zapragnę rzucić wszystko i – jak mówił Wojciech Cejrowski – sprzedać lodówkę, żeby zyskać parę groszy na podróż. Niestety, moje rozczarowanie rosło...

• Koniecznie przeczytać
  • Literatura "dorosła"

Dodaj cytat z książki Afryka przez dziurkę od klucza