O jednym kruku

Okładka książki O jednym kruku
Lucyna Krzemieniecka Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Poczytaj mi, mamo literatura dziecięca
14 str. 14 min.
literatura dziecięca
Poczytaj mi, mamo
Nasza Księgarnia
1963-01-01
1963-01-01
14 min.
kruk klucz dla dzieci

Okładka książki Poczytaj mi, mamo. Księga ósma Jan Brzechwa, Czesław Janczarski, Jerzy Kierst, Lucyna Krzemieniecka, Hanna Łochocka, Małgorzata Musierowicz, Zdzisław Nowak, Artur Oppman, Joanna Papuzińska
Ocena 7,8
Poczytaj mi, m... Jan Brzechwa, Czesł...
Okładka książki Bajki, legendy i opowieści wierszem Wiera Badalska, Czesław Janczarski, Lucyna Krzemieniecka, Hanna Łochocka, Anna Świrszczyńska, Oleg Usenko, Danuta Wawiłow
Ocena 6,7
Bajki, legendy... Wiera Badalska, Cze...
Okładka książki Moje książeczki. Księga druga Adam Bahdaj, Czesław Janczarski, Hanna Januszewska, Maria Krüger, Lucyna Krzemieniecka, Jan Edward Kucharski, Irena Tuwim
Ocena 8,4
Moje książeczk... Adam Bahdaj, Czesła...

Bajeczka na ludową nutę.
"- Kram, kram, kram z tym kluczem mam..." - płacze Tereska, bo zgubiła klucz od bardzo ważnej skrzyni. A klucz już jest w kruczym dziobie. Oj Teresko, ty nieporządziuszku!
Jak myślicie, czy Tereska odnajdzie klucz? Odpowiedzi szukajcie w tej krótkiej, przepięknie ilustrowanej książeczce.

Bajeczka na ludową nutę.

Dodaj cytat z książki O jednym kruku