Forum marzeń sennych

Okładka książki Forum marzeń sennych Vadim Zeland
Okładka książki Forum marzeń sennych
Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 8) poradniki
poradniki
Transerfing rzeczywistości (tom 8)
Hartigrama
2012-07-01
2012-07-01
Marcin Pracki
samorealizacja samopoznanie wizualizacja

🌌🌙 Otwórz drzwi do Forum Marzeń Sennych! 🌙🌌

Czy Ty również czujesz, że Twój życiowy kompas nie wskazuje na jasno określony cel? Czy czujesz, że jesteś jednym z tych, którzy tylko przemierzają dni, nie mając prawdziwego powodu do radości? Wielu z nas odbywa wyrok codzienności, zatopionych w rutynie, pozbawionych autentycznego szczęścia.

Ale przecież w każdym z nas drzemie potencjał, marzenia o osiągnięciu czegoś wyjątkowego! Czas się obudzić i odkryć Swój cel! To właśnie w nim tkwi prawdziwa spełnienie, autentyczne szczęście.

Osiągnięcie Twojego celu oznacza przełamanie wszystkich ograniczeń, spełnienie ukrytych pragnień i osiągnięcie czegoś, co przewyższy Twoje najśmielsze oczekiwania! A co najważniejsze - Transerfing pomoże Ci na tej drodze.

Wraz z doświadczonymi Transerferami, którzy dzielą się swoimi wspaniałymi doświadczeniami, Forum Marzeń Sennych staje się miejscem, gdzie humor i życiowe przykłady składają się na unikalną wiedzę. To cenna wiedza dla wtajemniczonych, która odmieni Twoje życie.

Poczuj olśnienie! Znajdź swoją drogę, na której dusza zapłonie, a umysł z radością będzie rozważał Twoje poszukiwania. Czas przekształcić swoje życie w prawdziwe święto, a Transerfing to klucz do tego magicznego procesu!

🌠🔮 Osiągnij swoje marzenia, wyznacz swój cel i przekształć swoje życie w niesamowite święto! Przyłącz się do Forum Marzeń Sennych i odkryj moc Transerfingu! 🔮🌠

#ForumMarzeńSennych #Transerfing #CelŻyciowy #SpełnienieMarzeń #AutentyczneSzczęście #PrzełamanieOgraniczeń #WiedzaWtajemniczonych #Olśnienie #MagiaTranserfingu #OdkryjSwojąMoc #Radość #ŚwiętoŻycia

🌌🌙 Otwórz drzwi do Forum Marzeń Sennych! 🌙🌌

Ale przecież w każdym z nas drzemie...

Daje do myślenia ...

Daje do myślenia ...

Duzo humoru a za razem przykladow z zycia ludzi opisujacych swoja przygode z transerfingiem. Duzo podopowiedzi dla wtajemniczonych ta wiedza bedzie bardzo cenna.

Tom napisany na takiej samej zasadzie jak siódmy.Umysł, dusza i nadzorca kontynuują swoją rozmowę o zasadach transerfingu i obserwują doświadczenia uczestników forum .
Dla wielbicieli tych zasad książka to strzał w dziesiątkę :) Ja z chęcią sięgnę po tom pierwszy i wznowię swoją drogę z transerfingiem .
Polecam.

Polecam.

• Transformation Mastery
  • Vadim Zeland
  • Na faktach
  • Biblioteczka domowa

Dodaj cytat z książki Forum marzeń sennych