Forum marzeń sennych

Okładka książki Forum marzeń sennych
Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 8) poradniki
poradniki
Transerfing rzeczywistości (tom 8)
Hartigrama
2012-07-01
2012-07-01
Marcin Pracki
samorealizacja samopoznanie wizualizacja

więcej Więcej

Daje do myślenia ...

Duzo humoru a za razem przykladow z zycia ludzi opisujacych swoja przygode z transerfingiem. Duzo podopowiedzi dla wtajemniczonych ta wiedza bedzie bardzo cenna.

Tom napisany na takiej samej zasadzie jak siódmy.Umysł, dusza i nadzorca kontynuują swoją rozmowę o zasadach transerfingu i obserwują doświadczenia uczestników forum .
Dla wielbicieli tych zasad książka to strzał w dziesiątkę :) Ja z chęcią sięgnę po tom pierwszy i wznowię swoją drogę z transerfingiem .
Polecam.

:D trzeba kupić!

• Transformation Mastery
  • Vadim Zeland
  • 2021
  • Na faktach
  • Biblioteczka domowa

Dodaj cytat z książki Forum marzeń sennych