Transerfing rzeczywistości, tom VIII. Forum marzeń sennych

Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 8) poradniki
Marcin Pracki
Hartigrama
samorealizacja samopoznanie wizualizacja
Transerfing rzeczywistości (tom 8)
poradniki
Marcin Pracki
samorealizacja samopoznanie wizualizacja

Daje do myślenia ...

Duzo humoru a za razem przykladow z zycia ludzi opisujacych swoja przygode z transerfingiem. Duzo podopowiedzi dla wtajemniczonych ta wiedza bedzie bardzo cenna.

Tom napisany na takiej samej zasadzie jak siódmy.Umysł, dusza i nadzorca kontynuują swoją rozmowę o zasadach transerfingu i obserwują doświadczenia uczestników forum .
Dla wielbicieli tych zasad książka to strzał w dziesiątkę :) Ja z chęcią sięgnę po tom pierwszy i wznowię swoją drogę z transerfingiem .
Polecam.

:D trzeba kupić!