Transerfing rzeczywistości, tom VIII. Forum marzeń sennych

Vadim Zeland Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 8) poradniki 328 str.
Marcin Pracki

Hartigrama
poradniki
samorealizacja samopoznanie wizualizacja

Porównaj ceny i

Duzo humoru a za razem przykladow z zycia ludzi opisujacych swoja przygode z transerfingiem. Duzo podopowiedzi dla wtajemniczonych ta wiedza bedzie bardzo cenna.

Tom napisany na takiej samej zasadzie jak siódmy.Umysł, dusza i nadzorca kontynuują swoją rozmowę o zasadach transerfingu i obserwują doświadczenia uczestników forum .
Dla wielbicieli tych zasad książka to strzał w dziesiątkę :) Ja z chęcią sięgnę po tom pierwszy i wznowię swoją drogę z transerfingiem .
Polecam.

:D trzeba kupić!