Kicia Kocia zakłada zespół muzyczny

Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kicia Kocia (tom 19) literatura dziecięca
Media Rodzina
kicia kocia anita głowińska literatura dziecięca dla dzieci muzyka zespół zespół muzyczny instrumenty instrumenty muzyczne
Kicia Kocia (tom 19)
literatura dziecięca
2010-01-01

My należymy do fanów Kici Koci, dlatego więcej o tej serii krótkich opowiadań dla najmłodszych pisałam na moim blogu: https://matkawberku.pl/index.php/2018/11/01/kicia-kocia-gdzie-jest-szczurek/

"Śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej" ;) Fajna, przedstawiająca dzieciom wiele instrumentów to książeczka.

W wieku lat... iluś... dowiedziałam się z książeczki dla maluchów, że tamburmajor to strażak - dyrygent z buławą.

Dzieci są wspaniałe. Spełniają swoje pasje, nie potrzebują wiele, aby dojść do wymarzonego celu.

W książce wymienione są instrumenty z pięknymi ilustracjami. Dzieci ją uwielbiają

• Literatura dziecięca
  • 2019