Kicia Kocia zakłada zespół muzyczny

Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kicia Kocia (tom 19) opowieści dla młodszych dzieci
24 str. 24 min.
Media Rodzina
kicia kocia anita głowińska literatura dziecięca dla dzieci muzyka zespół zespół muzyczny instrumenty instrumenty muzyczne
Media Rodzina
Kicia Kocia (tom 19)
opowieści dla młodszych dzieci
24 min.

Chyba wszystkie dzieci przechodzą przez etap fascynacji grą na instrumentach. Zwykle są to bębny, tudzież garnki.
Tym razem Kicia kocia wraz z przyjaciółmi postanowiła założyć zespół muzyczny. Po szybkiej próbie z mnóstwem hałasu dzieci przygotowały własnoręczne zaproszenia na koncert, który oczywiście był genialny (ach, gdyby w prawdziwym życiu było tak łatwo...)
Dzięki...

My należymy do fanów Kici Koci, dlatego więcej o tej serii krótkich opowiadań dla najmłodszych pisałam na moim blogu: https://matkawberku.pl/index.php/2018/11/01/kicia-kocia-gdzie-jest-szczurek/

"Śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej" ;) Fajna, przedstawiająca dzieciom wiele instrumentów to książeczka.

W wieku lat... iluś... dowiedziałam się z książeczki dla maluchów, że tamburmajor to strażak - dyrygent z buławą.

Dzieci są wspaniałe. Spełniają swoje pasje, nie potrzebują wiele, aby dojść do wymarzonego celu.

W książce wymienione są instrumenty z pięknymi ilustracjami. Dzieci ją uwielbiają

• Dla dzieci
  • 2020