Appleseed, cz. 1

Masamune Shirow Wydawnictwo: TM-Semic Cykl: Appleseed (tom 1.1) Seria: Top Manga komiksy
8387204587
Adam Kurowski, Krystian Gałaj
Top Manga
appleseed science fiction manga

2039

Jedna z najlepszych mang wszech czasów, niestety w PL wydano tylko 2 z 4 tomów, jeszcze te 2 tomy podzielono na pół. Klasyka Cyberpunku.

Niestety ale od lat taka klasyka, jedna z najlepszych mang wszech-czasów, nie została wydana w pełni, porządnie tak jak na to zasługuje.
Ja musiałem przeczytać całość po Angielsku.

Musze sprawdzić czy nie pojawiła się skanlacja pełnego...

Na półkach: , , , ,

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ LXII

Deunan Knute i cyborg Briareos Hecatonchires żyją w świecie przyszłości, gdzie po wielkiej ogólnoświatowej wojnie, Ziemia zmieniła się niemal w pustynię. Na ulicach grasuję gangi a nieliczni przeżyli muszą walczyć o przetrwanie. Okazuje się jednak, że świat wygląda całkiem inaczej niż sądzili. Oto zawarto bowiem pokój i w wielkim mieście...

Dyskusje

• Manga