ProBlogger. Jak czerpać zyski ze swojego bloga

Chris GarrettDarren Rowse Wydawnictwo: Onepress poradniki
ProBlogger: Secrets for Blogging Your Way to a Six-Figure Income
poradniki
Marcin Machnik
blog Internet blogosfera coaching

Polecam książkę wszystkim, którzy na poważnie chcą zająć się blogowanie i chcą w ten sposób zacząć zarabiać lub po prostu zwiększyć ruch poprzez sprawdzone działania. Prosty język, książkę łatwo i przyjemnie się czyta.

Książka Rowse’a i Garrett’a to kompendium wiedzy o blogowaniu. Obecni, lub przyszli, twórcy znajdą wiele ciekawych rad i wskazówek, jak prowadzić blogi. I to tak, by nie tylko dawały radość, ale i przynosiły zyski.

Po lekturze „ProBlogger. Jak czerpać zyski ze swojego bloga” dowiesz się, z jakich narzędzi korzystać, by zachęcić potencjalnego czytelnika do odwiedzenia...

Mam pewien problem związany z czytaniem książek o tym, co dzieje się w sieci. Większość z nich wychodzi już jakby po fakcie, spóźniona właściwie w momencie druku. Inna część zajmuje się opisami wielkich kampanii reklamowych w korporacjach o wielomilionowych budżetach. W gruncie rzeczy obie opcje są mało przydatne do zrozumienia tego, co się dzieje. Podobne wrażenia mam po...

Polecam książkę, nie tylko tym bloggerom którzy już teraz, na poważnie, myślą o zarabianiu na blogu.

Dużo tutaj rad na temat tego jak często pisać, czy tworzyć osobne blogi dla różnych treści, czy pisać wszystko na jednym, jak zdobywać publiczność itp.

Szczegółowa recenzja/elaborat: http://teracotta.pl/blog/recenzja-problogger-jak-czerpac-zyski-ze-swojego-bloga/

"ProBlogger. Jak czerpać zyski ze swojego bloga" jest poradnikiem napisanym przez dwójkę profesjonalnych blogerów: Darrena Rowse'a i Chrisa Garretta. Darren jest m.in. założycielem jednego z najpopularniejszych blogów ze wskazówkami dotyczącymi blogowania (ProBlogger.com), zaś Chris jest konsultantem ds. nowych mediów. Oboje są pełnoetatowymi blogerami, a ich strony...

Przydatna książka dla tych wszystkich, którzy na poważnie chcą podejść do pisania i promocji swojego bloga. Autorzy dostarczają wiele wartościowych informacji (może z wyjątkiem rozdziału o kupnie i sprzedaży bloga - w Polsce temat chyba jeszcze niezbyt popularny). Sam wynotowałem kilkanaście pomysłów, które wdrożę na prowadzonym przeze mnie blogu.

• E-book
  • Posiadam e-book
  • W planach: Internet i media
  • Biznes
  • Rok 2013
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki ProBlogger. Jak czerpać zyski ze swojego bloga