Wśród buszu i czarowników: antologia polskich relacji o ludach Afryki

Okładka książki Wśród buszu i czarowników: antologia polskich relacji o ludach Afryki
Antoni Kuczyński Wydawnictwo: Ossolineum literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Ossolineum
1990-01-01
1990-01-01
busz czarownik czary magia lud Afryka Czarny Ląd podróże folklor antologia

Okładka książki Polacy w nauce i kulturze Tomska oraz Syberii zachodniej Antoni Kuczyński, Mirosław Marczyk
Ocena 0,0
Polacy w nauce... Antoni Kuczyński, M...
Okładka książki Studia Łomżyńskie - 11 Ewa Chludzińska, Tadeusz Długoborski, Michał Gnatowski, Stanisław Grodzki, Janusz Gwardiak, Witold Jemielity, Czesław Kiszkurno, Antoni Kuczyński, Stanisław Pajka, Czesław Rybicki, Alina Schramm, Janusz Szczepański, Henryka Sędziak, Zdzisław Sędziak, Norbert D. Tomaszewski, Witold Wincenciak, Elżbieta Żegalska
Ocena 0,0
Studia Łomżyńs... Ewa Chludzińska, Ta...