Toruń Magiczny

978-83-61641-407
toruń magiczny

Okładka książki Toruń Magiczny Janusz Milanowski, Marek Chełminiak
8,0
Toruń Magiczny Janusz Milanowski, ...

"Toruń Magiczny" to album ze świetnymi fotografiami miasta i krótkimi tekstami zawierającymi także anegdoty z nim związane oraz różne ciekawostki. Choć tekstu jest w nim stosunkowo mało daje jednak jakiś ogólny ogląd na temat Torunia nawet tym, którzy nigdy w tym mieście nie byli. Toruń jest rzeczywiście bardzo urokliwym, urzekający, malowniczym, czarującym miejscem....

• Albumy

Dodaj cytat z książki Toruń Magiczny