Schizofrenia, kultura i subiektywność - na krawędzi doświadczenia

Robert John BarrettJanis Hunter Jenkins Wydawnictwo: Libron nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Schizophrenia, culture, and subjectivity : the edge of experience
83-921494-7-5
Jakub Bobrzyński, Katarzyna Gdowska
Libron
schizofrenia psychologia psychiatria choroby umysłowe antropologia społeczna
Schizophrenia, culture, and subjectivity : the edge of experience
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-921494-7-5
Jakub Bobrzyński, Katarzyna Gdowska