Sztuka. Od malarstwa jaskiniowego do sztuki ulicznej

Okładka książki Sztuka. Od malarstwa jaskiniowego do sztuki ulicznej
Stephen Farthing Wydawnictwo: Muza sztuka
sztuka
Art. From cave painting to street art
Muza
2011-01-01
2011-01-01
978-83-7495-986-5
Małgorzata Szubert, Piotr Lewiński
sztuka style prehistoria średniowiecze renesans nowożytność barok klasycyzm romantyzm akademizm impresjonizm sztuka nowoczesna pop art op art konceptualizm performance

Okładka książki Historia sztuki Stephen Farthing, Piotr Lewiński, Katarzyna Maleszko, Małgorzata Szubert
Ocena 7,8
Historia sztuki Stephen Farthing, P...

Genialna pozycja!!! 10/10

Genialna pozycja!!! 10/10

Dobra do szybkiej nauki historii sztuki. Style i kierunki opisane krótko z najważniejszymi cechami i przykładami. Zawiera przede wszystkim malarstwo, szczątkowo rzeźbę i w ogóle architektury co jest dużym minusem.

Dodaj cytat z książki Sztuka. Od malarstwa jaskiniowego do sztuki ulicznej