Kogo nie poślubiać

Ojciec Pat Connor poradniki 211 str.
978-83-7506-702-6

Zysk i S-ka
poradniki
poradnik miłość małżeństwo ślub

Porównaj ceny i

wczoraj skończyłam czytać i mimo że jestem już po ślubie to uważam że należy tą książkę przeczytać. dowiedziałam się z niej kilku mądrych rzeczy, które zamierzam wprowadzić w swoje życie małżeńskie. poradnik czyta się szybko i z łatwością

Duża czcionka, trochę ramek, przez co łatwo, szybko i przyjemnie się czyta.

Byłam sceptycznie nastawiona do książki, przecież napisał ją ksiądz. Jednak po dłuższym zastanowieniu się, doszłam do wniosku, że księża w swoim życiu muszą wysłuchać około miliona historii z życia rodzinnego innych ludzi i mają o nim większe pojęcie niż niejeden ośrodek pomocy.

Chyba kiedyś...

Niezła, przyjemnie się czyta, a kilka rad faktycznie może się przydać ;) Pozwala też zwrócić większą uwagę na rzeczy które zwykle się olewa. Ogólnie, warto przeczytać.

Zapewne wielu z Was zastanawia się pewnie czy osoba duchowna – kapłan, zakonnik, ktokolwiek – może mówić o rzeczach złych i dobrych w pożyciu małżeńskim, może i ma prawo głosić nauki całkowicie odległe od własnej codzienności i z absurdalną pewnością siebie przekonywać innych do własnego zdania. My jednak godzimy się na to, ponieważ etyka została wpleciona w nasze życie, a...

Świetna książka dla przyszłych, a także aktualnych małżonków/partnerów. Można z niej także czerpać inspiracje na temat jak nie postępować z ludźmi. Gorąco polecam.

Nie przepadam za poradnikami, wręcz ich nie znoszę. Ale sama książka wydała się dość fajna, akurat miałam ją pod ręką, napisana jest dość dużą czcionką, w sam raz na wykłady.
Później okazało się, że podchodziłam do niej zbyt sceptycznie.
Po pierwsze: autorem jest Ojciec Pat Conor (nie, to nie ten od rajdów samochodowych i nie, to nie ten żołnierz). Co ksiądz może wiedzieć...

warto przeczytać i zastanowić się nad tak ważną decyzją jaką jest ślub!

Często bywa tak, że pary planujące związać się węzłem małżeńskim ogarniają wątpliwości.
Czy dobrze wybrałam/łem?
Czy nasza miłość jest szczera i prawdziwa?
Czy podołamy obowiązkom jako rodzice?
Czy nie oddalimy się od siebie, gdy natrafimy na przeszkody?

Ojciec Pat Connor, który od wielu lat udziela ślubów i prowadzi nauki przedmałżeńskie, stara się w swej książce pomóc...

• Chcę w prezencie
  • Poradniki
  • Lista
  • Pedagogika/Psychologia
  • (Popularno)naukowe
  • Życiem pisane
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Kogo nie poślubiać