Właśnie wróciłem

biblioteka literatury faktu powrót
literatura faktu
8320702984
biblioteka literatury faktu powrót

Przeczytane tylko w tym zakresie, w jakim chciałam. U Dziewanowskeigo Hiszpania. Lewant, Pekin, ale ja znam go w tej ksiązce tylko z dwóch rozdziałów
- Złoty Bengal
i - W rękach Patanów czyli dwa dni życia w rekach specjalnego wysłannika.

Lubię te klimaty sprzed lat. Rzeczywistość złapana na gorącym uczynku w latach osiemdziesiątych, w moim przypadku rzeczywistość Indii...

• Chcę w prezencie
  • Plany biblioteczne
  • Różne

Dodaj cytat z książki Właśnie wróciłem