Właśnie wróciłem

1981-01-01
1981-01-01
8320702984
biblioteka literatury faktu powrót

Przeczytane tylko w tym zakresie, w jakim chciałam. U Dziewanowskeigo Hiszpania. Lewant, Pekin, ale ja znam go w tej ksiązce tylko z dwóch rozdziałów
- Złoty Bengal
i - W rękach Patanów czyli dwa dni życia w rekach specjalnego wysłannika.

Lubię te klimaty sprzed lat. Rzeczywistość złapana na gorącym uczynku w latach osiemdziesiątych, w moim przypadku rzeczywistość Indii i Pakistanu tamtych lat. Okiem polskiego reportera.

- Złoty Bengal
i - W rękach Patanów czyli dwa dni życia w rekach specjalnego wysłannika.

Dodaj cytat z książki Właśnie wróciłem