Kłamstwa i zobowiazania

Rachel Billington Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX Seria: Z Feniksem literatura piękna
Lies & Loyalties
literatura piękna
Andrzej Czarnocki
Z Feniksem
zwłoki samobójstwo rodzina emocje nienawiść

Pierwsze 100 stron i nic się nie dzieje. Zupełnie nic. Jest podejrzenie, upozorowane samobójstwo i tyle. Nic więcej.
Jeżeli przeczyta się streszczenie, to tak jakby przeczytało się całą tą książkę.

Na poczatku mialam watpliwosci...potem pomalu przekonywalam sie do niej.Poczatek napisany chaotycznie,poplatanie z pomieszaniem.
Zawila historia rodziny,milosc,zazdrosc,zawisc,zdrady,tajemnice i na koniec morderstwo.Apodyktyczna,umierajaca matka.Ojciec,byly sedzia,chory na demencje starcza.Czterech synow,jedna corka.Najstarszy syn,adwokat,zonaty,trojka dzieci.Wyjawia,ze...

• Obyczajowe
  • Przeczytane niedawno
  • Czekam cierpliwie:)

Dodaj cytat z książki Kłamstwa i zobowiazania