Świat, w którym żyją zwierzęta

Okładka książki Świat, w którym żyją zwierzęta
Vitus B. Dröscher Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Die Welt, in der die Tiere leben: meine Expeditionen auf sechs Kontinenten
Państwowy Instytut Wydawniczy
2000-01-01
2000-01-01
83-06-02814-7
Monika Auriga
vitus droscher droescher droscher świat w którym żyjązwierzęta zwierzęta zoologia etologia

Jako że jestem fanką książek o behawiorystyce zwierząt, mocna 8. Wiele ciekawych, czasem wzruszających faktów ze świata zwierząt. Napisana w przystępnym języku, nie nudziłam się czytając ją :)

Dodaj cytat z książki Świat, w którym żyją zwierzęta