Kup teraz - 7 ofert w cenie od 54.62 zł do 62.10 zł

Geomorfologia

Piotr Migoń Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
978-83-01-15979-5
Wydawnictwo Naukowe PWN
geografia geomorfologia Migoń
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
978-83-01-15979-5
geografia geomorfologia Migoń

Przepotezna dawka wiedzy, ale mimo wszystko swietnie sie to czyta.
Moze brakuje w ksiazce mini-slowniczka krotko wyjasniajacego rzadko spotykane w jezyku polskim slowa typu: denudacja, soliflukcja / moze ksiazka mogla by miec lepszy indeks (wiekszy zakres zjawisk tam opisany - zeby moc szybko wyszukac interesujace nas w danej chwili zjawisko) ... ale i tak ksiazka zasluguje...

dzięki niezdaniu w 1 terminie mialam okazje przeczytać książkę leżącą na półce przez pół roku.. bardzo fajnie wszystko opisane. łatwo zrozumiec procesy plus dobre ilustracje

Bardzo dobrze i logicznie napisany podręcznik.

Książka znakomicie napisana, łatwa to przyswojenia i informacje rzetelnie przekazane.

Bardzo dobra książka - dobrze skonstruowana i logicznie podzielona treść, przedstawiona w sposób zrozumiały dla laika.

Bardzo dobry podręcznik, konkretne podejście do tematu.

• Studia
  • Geografia