Geomorfologia

Okładka książki Geomorfologia
Piotr Migoń Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe PWN

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Okładka książki Wolny wybór Milton Friedman, Rose Friedman
Ocena 7,9
Wolny wybór Milton Friedman, Ro...
Okładka książki Podstawy fizyki cz.2 David Halliday, Robert Resnick, Jearl Walker
Ocena 7,4
Podstawy fizyk... David Halliday, Rob...
Okładka książki Biologia Eldra Pearl Solomon, Linda R. Berg, Diana W. Martin
Ocena 8,4
Biologia Eldra Pearl Solomon...

Przepotezna dawka wiedzy, ale mimo wszystko swietnie sie to czyta.
Moze brakuje w ksiazce mini-slowniczka krotko wyjasniajacego rzadko spotykane w jezyku polskim slowa typu: denudacja, soliflukcja / moze ksiazka mogla by miec lepszy indeks (wiekszy zakres zjawisk tam opisany - zeby moc szybko wyszukac interesujace nas w danej chwili zjawisko) ... ale i tak ksiazka zasluguje na 10/10.

Przepotezna dawka wiedzy, ale mimo wszystko swietnie sie to czyta.

Bardzo dobry podręcznik, konkretne podejście do tematu.

Bardzo dobry podręcznik, konkretne podejście do tematu.

Bardzo dobra książka - dobrze skonstruowana i logicznie podzielona treść, przedstawiona w sposób zrozumiały dla laika.

Książka znakomicie napisana, łatwa to przyswojenia i informacje rzetelnie przekazane.

Bardzo dobrze i logicznie napisany podręcznik.

Bardzo dobrze i logicznie napisany podręcznik.

dzięki niezdaniu w 1 terminie mialam okazje przeczytać książkę leżącą na półce przez pół roku.. bardzo fajnie wszystko opisane. łatwo zrozumiec procesy plus dobre ilustracje

Dodaj cytat z książki Geomorfologia