Nagie ostrze

David Morrell Wydawnictwo: Albatros Cykl: Cavanaugh (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
The Naked Edge
Cavanaugh (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
Robert Ginalski
agencje agenci zamachy noże

Okładka książki MatchUp Lara Adrian, Steve Berry, C.J. Box, Sandra Brown, Lee Child, Nelson DeMille, Diana Gabaldon, Andrew Gross, Charlaine Harris, Lisa Jackson, Peter James, J.A. Jance, Michael Koryta, Eric van Lustbader, Gayle Lynds, Val McDermid, David Morrell, Kathy Reichs, Christopher Rice, John Sandford, Lisa Scottoline, Karin Slaughter
8,3
MatchUp Lara Adrian, Steve ...
Okładka książki Amazing Spider-Man Vol. 1 #700.2 - Frost, Part 2 Klaus Janson, David Morrell
0,0
Amazing Spider... Klaus Janson, David...
Okładka książki Amazing Spider-Man Vol. 1 #700.1 - Frost, Part 1 Klaus Janson, David Morrell
0,0
Amazing Spider... Klaus Janson, David...
Okładka książki Kapitan Ameryka: Wybraniec Mitch Breitweiser, David Morrell
6,5
Kapitan Ameryk... Mitch Breitweiser, ...

Pościgi, wybuchy, strzelanki, ciosy nożem...krew i trupy sieją się gęsto...po jakimś czasie staje się-przynajmniej dla mnie- nużące.

Sięgnęłam po kolejnego „Morelka”,bo odczułam przymus oderwania się.Taka dawka profesjonalizmu w wykonaniu Aarona Cavanaugha,jego żony i reszty współpracowników jest konieczna,gdy dopada cię życie a inne lektury przygniatają.Toż to lekarstwo jest nie tylko na nudę.Gwarantuje rozrywkę i zapomnienie.Fabuła pędzi i zmienia kierunek co chwila.Całość jest tak odrealniona,że to...

Jak wyżej. Albo niżej, bo nie wiem jak to się wklei.

Krwawa książka, gdzie trup ściele się bardzo gęsto, dzięki czemu akcja przebiega bardzo wartko

Ostatnio czytałem autora,gdy na świecie nie było jeszcze dinozaurów.I nie pamiętam,co czytałem.
Nagie Ostrze wypatrzyłem przez przypadek.I myślę,sobie że mogłem nie brać.
Fakt,faktem.Książka nie zachwycała mnie.Mimo,że autor miał pewnie dobry pomysł.
By coś fajnego napisać.I powiem,coś takiego.Gdyby za bardzo nie kombinował.Pewnie,by coś dobrego z tego wyszło.A tak ?
No...

Czysta sensacja, z mnóstwem akcji która często przypomina troszkę science fiction. Momentami można się troszkę pogubić o co chodzi więc zalecam niezwykle uważne czytanie. Ogólnie polecam, dowiemy się również ciekawych informacji na temat noży:)

Niesamowita. Zawiera mnóstwo ciekawych i tajemniczych wątków. Autor genialnie opisuje sceny bijatyk oraz strzelanin.
Książka zadziwia i uczy.
Niszczy i buduje.
Tworzy i pokazuje, że jest czymś niezwykłym.

Poziom ,,Łowcy,,i ,,Fenomenu,,jakby ktoś nie czytał,trochę niższy od spodziewanego :)

Sam początek powieści jest bardzo przyjemny. Pierwsze strony dały mi mylne złudzenie że przeczytam sobie kawał mocnej męskiej historii o twardym facecie z teksasu (coś w stylu jeden przeciw wszystkim jak w Życzeniu śmierci lub Brudnym Harrym). Moje rozczarowanie tą książką przyszło jednak dość szybko. Z biegiem czasu nadzieje na powieść podobną poziomem do choćby...

To moj pierwszy thriller tego autora i chyba pierwszy thriller naprawdę spiskowy jaki czytałam. Jak na ten gatunek siedem gwiazdek. Jest to materiał na naprawdę świetny film akcji, brak zbędnych dialogów, każda strona o czymś a w dodatku profesjonalne wprowadzenie czytelnika w świat noży. Czekam na kolejne spotkanie z Panem Morrellem

Dyskusje

• Morrell David
  • 2013
  • Chcę w prezencie
  • 2014
  • Sensacja
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Nagie ostrze