Janusz Christa - wyznania spisane

Okładka książki Janusz Christa - wyznania spisane
Janusz ChristaKrzysztof Janicz Wydawnictwo: Stowarzyszenie Twórców "Contur" hobby
hobby
Stowarzyszenie Twórców "Contur"
2008-10-01
2008-10-01
christa wywiad

Okładka książki Obłęd Hegemona Piotr Bednarczyk, Krzysztof Janicz, Sławomir Kiełbus, Maciej Kur, Norbert Rybarczyk, Tomasz Samojlik
Ocena 5,9
Obłęd Hegemona Piotr Bednarczyk, K...
Okładka książki Warszawski pacjent Krzysztof Janicz, Tobiasz Piątkowski, Janusz Wyrzykowski
Ocena 7,3
Warszawski pac... Krzysztof Janicz, T...

Przyznam bez bicia, że Christa to mój ulubiony twórca komiksu w Polsce, więc ocena mocno subiektywna.;-)
Szkoda że obecnie nie ma rysownika który by w podobnym stylu kontynuował Kajki. edit. jest już jak najbardziej. Kiełbus

Dodaj cytat z książki Janusz Christa - wyznania spisane