Janusz Christa - wyznania spisane

Janusz ChristaKrzysztof Janicz Wydawnictwo: Stowarzyszenie Twórców "Contur" hobby
Stowarzyszenie Twórców "Contur"
christa wywiad
hobby
christa wywiad

Okładka książki Obłęd Hegemona Piotr Bednarczyk, Krzysztof Janicz, Sławomir Kiełbus, Maciej Kur, Norbert Rybarczyk, Tomasz Samojlik
Ocena 5,8
Obłęd Hegemona Piotr Bednarczyk, K...
Okładka książki Warszawski pacjent Krzysztof Janicz, Tobiasz Piątkowski, Janusz Wyrzykowski
Ocena 7,3
Warszawski pac... Krzysztof Janicz, T...