Tęcza marzeń

Okładka książki Tęcza marzeń
Joan Elliott Pickart Wydawnictwo: Phantom Press Seria: Namiętności literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
1992-01-01
8370752063
Katarzyna Jurewicz
powieść amerykańska

Okładka książki Zimowe opowieści Jessica Hart, Carole Mortimer, Joan Elliott Pickart
Ocena 5,8
Zimowe opowieści Jessica Hart, Carol...
Okładka książki Dowody miłości Justine Davis, Jackie Merritt, Joan Elliott Pickart
Ocena 4,3
Dowody miłości Justine Davis, Jack...
Okładka książki Dowody miłości: Przyłapani na miłości, Druga strona medalu, Wyrok: Ślub Justine Davis, Jackie Merritt, Joan Elliott Pickart
Ocena 6,0
Dowody miłości... Justine Davis, Jack...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Uwielbiam książki z tej serii. Ta jest dla mnie wyjątkowa. Bardzo przyjemny i namiętny romans jaki przeczytałem.
Polecam

Polecam

Dodaj cytat z książki Tęcza marzeń