Destination B2 Grammar and Vocabulary. Student's Book

inne
angielski
978-3190429554
słownictwo gramatyka język angielski podręcznik kurs

Okładka książki Destination C1 & C2 Grammar and Vocabulary. Students Book Malcolm Mann, Steve Taylore-Knowles
8,3
Destination C1... Malcolm Mann, Steve...

Jedne z moich ulubionych książek do nauczania prawie kompleksowego. Z częścią B2, a także C1 pracowałam bardzo długo, bo to naprawdę dobre wydawnictwa. Nie doszukałam się żadnych błędów ani usterek przez te wszystkie lata.
Książka doskonała do pracy z uczniem, ma kompletną gramatykę, doskonałe ćwiczenia, to samo z leksyką. Nie ma czytanek i słuchanek, więc to trzeba...

Warta pozycja na szybkie powtórki dla osób zaawansowanych lub jako baza dla osób, które potrzebują konkretnej wiedzy.

• 2017
  • IV. Studia I 2007-2011