Jack the Ripper: Summing Up and Verdict

Okładka książki Jack the Ripper: Summing Up and Verdict J.H.H. Gaute, Robin Odell, Colin Wilson
Okładka książki Jack the Ripper: Summing Up and Verdict
J.H.H. GauteRobin Odell Wydawnictwo: Bantam Press inne
inne
Bantam Press
1987-10-02
1987-10-02
po angielsku Jack the Ripper Kuba Rozpruwacz

Okładka książki Młodość Blueberryego. Tom 2 Jean-Michel Charlier, François Corteggiani, Colin Wilson
Młodość Bluebe... Jean-Michel Charlie...
Okładka książki Sędzia Dredd - Kompletne Akta 5 Brian Bolland, John Cooper, Steve Dillon, Carlos Ezquerra, Ian Gibson, Alan Grant, Mike McMahon, Barry Mitchell, Ron Smith, John Wagner, Colin Wilson
Sędzia Dredd -... Brian Bolland, John...
Okładka książki Śpioch. Tom 2 Ed Brubaker, Sean Phillips, Colin Wilson
Śpioch. Tom 2 Ed Brubaker, Sean P...

Przeczytana dawno temu i całkiem zapomniana, choć niesłusznie.
Ciekawa i w miarę rzetelna próba zmierzenia się z mitami odnośnie (nie)sławnego Kuby Rozpruwacza. Można było pójść bardziej w stronę naukową, ale i tak było nieźle, z tego, co pamiętam.

Przeczytana dawno temu i całkiem zapomniana, choć niesłusznie.

• Dewianci

Dodaj cytat z książki Jack the Ripper: Summing Up and Verdict