Destination C1 & C2 Grammar and Vocabulary. Student's Book

inne
angielski
978-3190729555
słownictwo gramatyka język angielski podręcznik kurs

Okładka książki Destination B2 Grammar and Vocabulary. Students Book Malcolm Mann, Steve Taylore-Knowles
7,3
Destination B2... Malcolm Mann, Steve...

Jedne z moich ulubionych książek do nauczania prawie kompleksowego. Z częścią B2, a także C1 pracowałam bardzo długo, bo to naprawdę dobre wydawnictwa. Nie doszukałam się żadnych błędów ani usterek przez te wszystkie lata.
Książka doskonała do pracy z uczniem, ma kompletną gramatykę, doskonałe ćwiczenia, to samo z leksyką. Nie ma czytanek i słuchanek, więc to trzeba...

Warta pozycja dla osób zaawansowanych lub jako baza dla osób, które potrzebują konkretnej wiedzy.

Warto uzupełnić o rozmowy, pisanie i czytanie tekstów, ale książka przepełniona wiedzą.

Na półkach: , , , , , , , ,

Zdecydowanie zcnię tę książkę za słownictwo. Jeśli chodzi o gramatykę - cóż, szukam czegoś innego.

• Po angielsku
  • Lit. angielska