Oxford Wordpower: słownik angielsko-polski z indeksem polsko-angielskim

praca zbiorowa Wydawnictwo: Oxford University Press encyklopedie, słowniki
2004-10-28
angielski
978-0194316972
oxford wordpower słownik język angielski

Bardzo przyjemny słownik, zawiera od czasu do czasu grafiki/ilustracje, z tyłu ma bardzo fajne dodatkowe działy z przedrostkami, datami, liczebnikami, itd. Było to bardzo pomocne w trakcie nauki dla wielu moich uczniów, samej mi się zdarzało zerknąć np. na mapy. Sam słownik zrobiony świetnie, a do tego te dodatki. Bardzo polecam.

Na półkach: , , , , , ,

Dobry słownik do nauki języka angielskiego. Bardzo przydatny w przedziale edukacyjnym od szkoły podstawowej do liceum. Nie powstydzi się go nawet osoba studiująca język angielski jako lekkie i przyjemne narzędzie pracy. Jednak warto wesprzeć się tu jeszcze innymi słownikami, gdyż posiłkuję on się małą ilością słów typowo branżowych z różnych dziedzin nauki (medycyna,...

• T Języki obce
  • Encyklopedie, kompedia, słowniki