Science Fiction, Fantasy & Horror 74 (12/2011)

Red. Science Fiction, Fantasy & Horror Wydawnictwo: Fabryka Słów czasopisma
Fabryka Słów
opowiadanie miesięcznik science fiction fantasy horror nowa fantastyka
czasopisma
opowiadanie miesięcznik science fiction fantasy horror nowa fantastyka

Słabiej niż w miesiącu poprzednim, a i wówczas poziom nie był jakoś szczególnie wysoki. Jedno opowiadanie godne polecenia: "Homo dehydrogenatus" Konrada Linde. Reszta przyzwoicie, bądź żenująco słabo.

2002

Na półkach: , , , , ,

"SFFiH nr 74 to ostatni, który wyjdzie 2011 r. Rok ten mógłby zostać zakończony jakimś wielkim hukiem, np. gdyby zdecydowano się przyjąć odpowiednią konwencję wydania (teksty o tematyce bożonarodzeniowej) albo zamieścić w nim opowiadania samych tuz polskiej fantastyki rozrywkowej. To by było...

• Czasopisma
  • SFFiH
  • Poszło w świat 🗺️
  • Czasopisma 📰
  • Chcę posiadać
  • O języku 🔖 literaturze po godzinach
  • Fabryka Słów

Dodaj cytat z książki Science Fiction, Fantasy & Horror 74 (12/2011)