Angielski z dreszczykiem. Pogoń za wampirem

Marc Hillefeld Wydawnictwo: Bertelsmann Media Seria: Angielski z dreszczykiem kryminał, sensacja, thriller
Compact Lernkrimi Englisch Grundwortschatz. Die Jagd nach dem Vampir
Bertelsmann Media
angielski wampir policja scotland yard słownictwo przestępstwo
Compact Lernkrimi Englisch Grundwortschatz. Die Jagd nach dem Vampir
kryminał, sensacja, thriller
Angielski z dreszczykiem
angielski wampir policja scotland yard słownictwo przestępstwo

Całkiem w porządku książka. Fabuła niezbyt skomplikowana, ale napisana ciekawie i chce się czytać. Dreszczyku nie budzi (przynajmniej we mnie) przez większość czasu, ale i tak jest dość przyjemna. Świetnie nadaje się do poćwiczenia angielskiego - język naprawdę prosty, a forma przystępna.

To jest książka, która świetnie się sprawdza do nauki języka. Mamy prosty kryminał z nieznaną fabułą i sporo różnorodnych ćwiczeń. Jeżeli miałabym wybierać, jaką literaturę polecić by przyswoić angielski szybciej, to z pewnością zarekomendowałabym tę pozycję, a nie adaptacje jakieś klasyki. Czemu postąpiłabym w ten sposób? Po pierwsze adaptacje znanych powieści są na prawdę...

Daję 6, ponieważ jest to moja pierwsza książka w wersji anglojęzycznej, którą w całości przeczytałem. W innym przypadku byłoby 5, ponieważ nie powaliła mnie ona na kolana.

• Kryminał
  • Języki obce
  • Posiadam nieczytana
  • Posiadam (wydanie papierowe)
  • Na półce
  • Językoznawstwo