Prezent dla Świętego Mikołaja

Ewa Stadtmüller Wydawnictwo: Skrzat literatura dziecięca
Skrzat
literatura dziecięca
1999-01-01

Święty Mikołaj ma grype i nie może rozwozić prezentów, dlatego zwierzęta żyjące w lesie postanawiają mu pomóc. Fajna opowieść ucząca empatii.

Na półkach: , , , ,

Grudzień dla większości z nas jest miesiącem przygotowań do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Zastanawiamy się, jakie podamy potrawy na stół oraz powoli rozglądamy się za prezentami dla naszych bliskich. Dzieciom oczywiście najczęściej kupuje się jakieś zabawki oraz słodycze. Moja córka uwielbia książki, także co roku staram się jej podarować jakąś ciekawą opowieść....

• Otrzymana do zrecenzowania
  • Posiadam - przeczytane