Iluzja

Eileen Putman Wydawnictwo: Da Capo Seria: Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową! literatura obyczajowa, romans
A passionate performance
Da Capo
literatura obyczajowa, romans
8371572069
Małgorzata Stefaniuk
Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!
aktorstwo teatr lord rola kochanka

Sarah w dzieciństwie bardzo lubiła robić przedstawienia dla rodziny i szło jej całkiem dobrze, więc nic dziwnego, że gdy dorosła wybrała bycie aktorka a nie dama do towarzystwa jakiejś starszej pani.
Jednak w londyńskim świecie aktorka ma zrujnowana reputację jeszcze zanim rozpocznie się drugi akt. Właśnie z tym musi zmierzyć się Sarah żeby zdobyć to czego najbardziej jej...

Słaby, jak na romans. Nie polecam.

2087

Przeciętna. Wydawałoby się, że pod taką okładką nie może kryć się nieciekawa historia, a tu proszę. Czegoś mi w niej zabrakło... Jakaś taka naciągana. A zakończenie to już istna telenowela. Konia z rzędem temu, kto połapie się w tym wszystkim. A stwierdzenie z obwoluty, iż Sarah nie marzyła o karierze aktorki też mija się z prawdą. Niedobrze, niedobrze.

Początek, czyli do postrzału podobał mi się bardzo. Po nim niestety miałam wrażenie, że autorka sama nie wie jak wybrnąć z zaistniałej sytuacji i główny bohater zmienia się wręcz jak za dotknięciem magicznej różdżki. Trochę to dziwne było i takie nierealne.
Poza tym książka taka sobie.

• Romans
  • Romanse