Serce Duszy. Świadomość emocjonalna

poradniki
83-918022-4-8
Monika Gajdzińska
rozwój duchowy samopoznanie inteligencja emocjonalna dusza ego

Bardzo, ale to bardzo polecam tą pozycję. Wiele pomogła mi zrozumieć, wiele mi uświadomiła. Książka, która wyjaśnia czym jest Świadomość Emocjonalna, i jak ważna jest umiejętność obserwacji swoich emocji, bez oceniania ani odreagowania. Wyjaśnia również jak ważne jest budowanie swojej autentycznej mocy i czym owa moc jest. Książka wciąga jak rzadko która.

„Serce Duszy” to wymagająca książka i dla wymagającego Czytelnika. Polecam wszystkim tym, którzy szukają w poradnikach czegoś, co ich poruszy i zaskoczy, podważy dotychczasowe paradygmaty, a czasem zdenerwuje, czegoś co może rzucić nowe światło na dotychczasowe życie.

Polecam Czytelnikowi, który jest gotowy przyjąć wyzwanie, jakim jest ciągła praca nad sobą i nie boi się...

Zdarza się, że człowiek odcina się od swoich emocji, pozostając we władzy rozumu i skupiając się na tym co przychodzi doń z zewnątrz. Autor tej książki przypomina jak ważnym życiowym drogowskazem mogą być emocje. Jak wiele mogą powiedzieć nam o nas samych, gdy chcemy ich słuchać a nie pozostawać w transie, w uśpieniu. Ważna książka na drodze duchowego rozwoju.

• Nadgryzione-odłożone
  • Do kupienia