Leil Lowndes Wydawnictwo: G+J poradniki
How to Talk to Anyone: 92 Little Tricks For Big Success In Relationships
poradniki
Radosław Madejski
komunikacja autoprezentacja

Okładka książki Ściana. Jak pokonać opór i dokonać zmian Adam Dębowski, Wojciech Maroszek
10,0
Ściana. Jak po... Adam Dębowski, Wojc...
Okładka książki Podręczny Słownik terminów AAC (komunikacji wspomagającej i alternatywnej) Magdalena Grycman, Bogusława Beata Kaczmarek
10,0
Podręczny Słow... Magdalena Grycman, ...
Okładka książki O co Ci chodzi? Praktyczny przewodnik po komunikacji interpersonalnej. Dawid Bałutowski, Dawid Bałutowski
10,0
O co Ci chodzi... Dawid Bałutowski, D...

Po bardzo dobrych opiniach i niełatwym znalezieniu jednego używanego egzemplarza na allegro jestem rozczarowany.
Daję zaledwie pięć gwiazdek, bo książkę tę czytałem długo, mocno na siłę, a w końcu wiele punktów przelatywałem, czytając jedynie podsumowanie.

Oczekiwałem książki, która da cenne wskazówki w komunikacji z ludźmi. Objaśni dlaczego jedni ludzie są zawsze w...

Książka warta przeczytania. Wiele z przedstawionych porad przyda się na pewno.

Świetna książka. Konkretne, przydatne wskazówki z zakresu komunikacji. Czyta się ją bardzo przyjemnie.

Lubię książki Leil Lowndes, bo nie leje wody. Wskazówki są konkretne i wyglądają na skuteczne. Nawet czyta się ją przyjemnie, dużo "historyjek z życia wziętych" dla zobrazowania metod :)

Witam, czy ktoś ma stanie tę książkę i chciałby ją sprzedać albo wie gdzie mogę ją kupić bo wszędzie gdzie patrzę jest niedostępna. Proszę o pomoc;)

Jak ktoś potrzebuje tego typu porad to tytuł jest warty uwagi, lub jak interesuje się tym tematem – Psychologią, komunikacją itp.
Autorka jest specjalistką z zakresu komunikacji. Z tego co wiem jest taki kierunek studiów osobny.
Zapłaciłam za nią 10 zł na wyprzedaży książek, pewnie dlatego, że została wydana w 2007. Mimo to temat jest aktualny.
Zawiera sporo przydatnych...

Jedna z najlepszych i najbardziej konkretnych książek o komunikacji jakie czytałam. Jeżeli nigdy nie masz pomysłu na to co powiedzieć w towarzystwie, jak zachować się w różnych sytuacjach wymagających interakcji - zachęcam do lektury. W zasadzie polecam każdemu, bo autorka jest kompetentna i ma świetne pióro :)

Dyskusje

• Poradniki
  • Rozwój osobisty
  • Chcę w prezencie
  • Ebook
  • KDL
więcej mniej

Leil Lowndes Jak się dogadać: 92 małe sztuczki na osiągnięcie wielkiego sukcesu w relacjach z ludźmi Zobacz więcej