Okładka książki Jak się dogadać: 92 małe sztuczki na osiągnięcie wielkiego sukcesu w relacjach z ludźmi
Leil Lowndes Wydawnictwo: G+J poradniki
2007-01-01
Radosław Madejski
komunikacja autoprezentacja

więcej Więcej

Po bardzo dobrych opiniach i niełatwym znalezieniu jednego używanego egzemplarza na allegro jestem rozczarowany.
Daję zaledwie pięć gwiazdek, bo książkę tę czytałem długo, mocno na siłę, a w końcu wiele punktów przelatywałem, czytając jedynie podsumowanie.

Oczekiwałem książki, która da cenne wskazówki w komunikacji z ludźmi. Objaśni dlaczego jedni ludzie są zawsze w...

Książka warta przeczytania. Wiele z przedstawionych porad przyda się na pewno.

Świetna książka. Konkretne, przydatne wskazówki z zakresu komunikacji. Czyta się ją bardzo przyjemnie.

Lubię książki Leil Lowndes, bo nie leje wody. Wskazówki są konkretne i wyglądają na skuteczne. Nawet czyta się ją przyjemnie, dużo "historyjek z życia wziętych" dla zobrazowania metod :)

Witam, czy ktoś ma stanie tę książkę i chciałby ją sprzedać albo wie gdzie mogę ją kupić bo wszędzie gdzie patrzę jest niedostępna. Proszę o pomoc;)

Jak ktoś potrzebuje tego typu porad to tytuł jest warty uwagi, lub jak interesuje się tym tematem – Psychologią, komunikacją itp.
Autorka jest specjalistką z zakresu komunikacji. Z tego co wiem jest taki kierunek studiów osobny.
Zapłaciłam za nią 10 zł na wyprzedaży książek, pewnie dlatego, że została wydana w 2007. Mimo to temat jest aktualny.
Zawiera sporo przydatnych...

Jedna z najlepszych i najbardziej konkretnych książek o komunikacji jakie czytałam. Jeżeli nigdy nie masz pomysłu na to co powiedzieć w towarzystwie, jak zachować się w różnych sytuacjach wymagających interakcji - zachęcam do lektury. W zasadzie polecam każdemu, bo autorka jest kompetentna i ma świetne pióro :)

• Poradniki
  • Chcę w prezencie
  • Rozwój osobisty
  • Rozwojowe
  • Ebook

Leil Lowndes Jak się dogadać: 92 małe sztuczki na osiągnięcie wielkiego sukcesu w relacjach z ludźmi Zobacz więcej