Anielskie liczby. Przewodnik

Doreen Virtue Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
Angel Numbers 101 The Meaning of 111, 123, 444, and Other Number Sequences
ezoteryka, senniki, horoskopy
978-83-7377-354-7
Beata Piecychna
anioły archanioły numerologia intuicja przewodnictwo duchowe

Podziwiam Doreen Virtue, jej wiara jest naprawdę zaskakująca jak i jej fascynujące dzieła w tym Anielskie Liczby. Słusznie, że jest ta książka gdyż anioły w każdej chwili chcą się z nami skontaktować. Zwracajmy na to uwagę, bo to piękne i godne podziwu istoty. Pozdrawia i pole am ! :-)

Kiedy tylko ujrzę liczbę, która przyciąga moją uwagę na dłużej sięgam po książkę Doreen i sprawdzam co też Aniołki chcą mi przekazać :) Uwielbiam ją.

Po tę książkę sięgnęłam z czystej ciekawości i chęci poznania świata liczb, na który tak często zwracam uwagę. Proszę nie myśleć, że kocham matematykę, co to to nie. Wręcz jej nie cierpię. Chodzi mi o to, że często - tak jak w opisie, zapatrzę się na dane cyfry które zostają mi w pamięci na długi, długi czas. Dlatego tak ochoczo podeszłam to owej lekturki. Co z tego...

• Anioły
  • Ezoteryka