Poza kryształową kulą : magia, nauka i okultyzm od starożytności po New Age

Anthony Aveni Wydawnictwo: Zysk i S-ka historia
Behind the crystal ball : magic, science, and the occult from antiquity through the New Age
83-7150-675-9
Robert Bartołd
Zysk i S-ka
magia nauka okultyzm historia
historia
83-7150-675-9
Robert Bartołd
magia nauka okultyzm historia

Książka bardzo dobra. Obiektywne podejście do spraw. Autor czasem dodaje swoje subiektywne odczucia. Przedstawia wiele różnych kwestii związanych z magią w czasach historycznych i kontrastuje je z magią dzisiejszych czasów. Stara się odpowiedzieć na pytanie o sens egzystencjalnej potrzeby szukania, tego, co nieznane przez ludzi naszych czasów. Polecam!

Dyskusje

• PARApsychologia