Sztuka możliwości. Jak przekształcić życie zawodowe i osobiste

Okładka książki Sztuka możliwości. Jak przekształcić życie zawodowe i osobiste
Grzegorz Łuczkiewicz
rozwój osobisty zmiana możliwości

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Unikalna pozycja pośród podobnych. Nie tylko dlatego, że zespół autorów tworzy małżeństwo, a przede wszystkim dlatego, że jest to niezwykły duet - muzyk i psychoterapeuta. Choć nagłówki zrobiły na mnie wrażenie typowego amerykańskiego poradnika - okazało się, że między okładkami jest zbiór wartościowych, filozoficznych esejów, bezpretensjonalnie zachęcający do nieszablonowego spojrzenia na ludzkie myśli i przekonania.

Każdy weźmie z tej książki, co uzna za stosowne. Dla mnie miarą jej wielkiej wartości jest to, że niczego nie traci, a wręcz zyskuje, jeżeli pominiemy pop-motywacyjne nagłówki i śródtytuły, a nawet niektóre ćwiczenia.

Autorzy niczego nie obiecują, nie dają gotowych recept. Zachęcają do myślenia.

Zachęcam do delektowania się lekturą i rozważania. Mnie, całkiem przyjemnie, czytało się po jednej opowieści dziennie.

Pozycja może mieć walory edukacyjne. Poznałem ją uczestnicząc w programie tutoringowym (mentoringowym) na mojej uczelni.

Dodaj cytat z książki Sztuka możliwości. Jak przekształcić życie zawodowe i osobiste