Strzepując popiół na buddę

Okładka książki Strzepując popiół na buddę
Seung Sahn Wydawnictwo: Szkoła Zen Kwan Um religia
religia
Dropping ashes on the buddha
Szkoła Zen Kwan Um
1990-01-01
1990-01-01

Trudna. Niektóre rozdziały czytałam po dwa, trzy razy, żeby uchwycić sens. Świetna.

Książka pozwala uchwycić styl "rozmów zen" i nauczania za pomocą kong-anów. Momentami może być niezrozumiała, a czasami powtarzalna. Nie zmienia to faktu, że warto ją przeczytać, zwłaszcza będąc mniej lub bardziej związanym ze szkołą Kwan Um.

Dodaj cytat z książki Strzepując popiół na buddę