Bez początku, bez końca. Intymne serce zen

Kwong Jakusho Wydawnictwo: Świat Książki religia
No Beginning, no End
Świat Książki
zen buddyzm
No Beginning, no End
religia
zen buddyzm

Przeczytałem drugie wydanie, czyli odświeżyłem sobie Mowę Dharmy spisaną przez Jakusho Kwonga, gdyż czytałem tą książkę parę lat temu.

Od czasu do czasu czytam literaturę Zen, ponieważ ta na nowo inspiruje do praktyki, która jest Skarbem, który należy pielęgnować, co czasem zapominam robić.

Znowu dowiedziałem się, że praktyka to nie tylko pozycja lotosu i że pracuje się...

spadkobierca roshi suzukiego. doskonałem rozwinięcie i uzupełnienie wątków z książek Suzukiego

Piękna, mądra książka.

• Buddyzm
  • Duchowość
  • Rozwój Duchowy/Religie/Filozofia
  • X: Inspirująco-intrygujące
  • Zen,Budda,Dzogczen,Therawada,Tao,Bön i okolice
  • Y: 2018

Dodaj cytat z książki Bez początku, bez końca. Intymne serce zen