Drogi karmy i ścieżka Dharmy. Antologia poezji buddyjskiej Ameryki.

Okładka książki Drogi karmy i ścieżka Dharmy. Antologia poezji buddyjskiej Ameryki.
Rick FieldsAllen Ginsberg Wydawnictwo: Verbum literatura piękna
literatura piękna
Verbum
1993-01-01
1993-01-01
Jacek Sieradzan
Buddyzm poezja amerykańska poezja angielska poezja buddyjska zen

To jedna z tych książek, po których przeczytaniu poczułem się kompletnym idiotą. Nie oceniam jej, bo prawie każdy z poetów, których dzieła zawarte są w tej antologii, miał zbyt mocną rozkminę jak na mój mózg.
Jednak same słowa (nawet, gdy ich nie rozumiałem)... cóż, kupiły mnie.

Jednak same słowa (nawet, gdy ich nie rozumiałem)... cóż, kupiły mnie.

Dodaj cytat z książki Drogi karmy i ścieżka Dharmy. Antologia poezji buddyjskiej Ameryki.