Ciąża czy stan błogosławiony?

Okładka książki Ciąża czy stan błogosławiony?
Jerzy DzierżanowskiEwa Janiuk Wydawnictwo: Impuls nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Impuls
2011-01-01
2011-01-01
978-83-7587-623-9
ciąża połóg dziecko narodziny

więcej Więcej

Bardzo naukowo napisana. Zawiera bardzo dużo fachowej terminologi i zagadnień niezrozumiałych dla przcietnego czytelnika.

,,Dla niektórych kobiet okres oczekiwania na narodziny dziecka jest stanem radosnym, dla innych to stan większej wrażliwości i konfliktowości. Każda bowiem kobieta zmienia sens i cel życia. Stwarza konieczność bio-psycho-społecznej adaptacji kobiety i jej rodziny do nowej sytuacji" Fragment książki

Już od pierwszych stron książki dowiadujemy się, jakie objawy towarzyszą...

• Ebook
  • Psychologiczne

Dodaj cytat z książki Ciąża czy stan błogosławiony?