Cuda Archanioła Michała

Okładka książki Cuda Archanioła Michała Doreen Virtue
Okładka książki Cuda Archanioła Michała
Doreen Virtue Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
The Miracles of Archangel Michael
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2009-01-01
2009-01-01
Ryszard Oślizło
anioły archanioły samorealizacja cuda

Podobno Archanioł Michał pomaga każdemu bez względu na wyznanie (trzeba go tylko poprosić i podziękować za okazaną pomoc) i prawie w każdej sytuacji. To anioł z nieograniczonymi możliwościami o czym próbuje nas przekonać autorka przytaczając różne sytuacje, w których Michał pomógł więc niektórzy po przeczytaniu tej książki mogą go zacząć traktować jak maszynkę do spełniania życzeń. Myślę, że jednak w sytuacji podbramkowej warto wezwać Michała i osobiście sprawdzić jak nam pomaga. Jeszcze jedno odnośnie książki dobrze się ją czyta choć pewnie niektórzy mogą uznać ją za stek bzdur.

Dobrze się czyta...
A.