Gender. Perspektywa antropologiczna. Tom I: Organizacja społeczna

Okładka książki Gender. Perspektywa antropologiczna. Tom I: Organizacja społeczna
Renata HryciukAgnieszka Kościańska Wydawnictwo: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego Seria: Gender. Perspektywa antropologiczna. nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Gender. Perspektywa antropologiczna.
Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
2007-01-01
2007-01-01
978-83-235-0309-5
gender antropologia

Okładka książki Gender. Perspektywa antropologiczna. Tom II: Kobiecość, męskość, seksualność Renata Hryciuk, Agnieszka Kościańska, praca zbiorowa
Ocena 7,8
Gender. Perspe... Renata Hryciuk, Agn...
więcej Więcej

• Gender
  • Naukowe i popularnonaukowe
  • Akademickie
  • Gender/queer/feminizm
  • Kupić
  • Płeć, transpłciowość i gender
  • 2014

Dodaj cytat z książki Gender. Perspektywa antropologiczna. Tom I: Organizacja społeczna