Art déco. Moda i biżuteria

1999-01-01
1999-01-01
83-7212-169-9
Julia Michałowska
sztuka art deco moda biżuteria

Okładka książki Róża, a co chcesz wiedzieć? Część druga Dorota Budzyń, Katarzyna Gandor, Krzysztof Gonciarz, Rafał Han, Piotr Konieczny, Artur Kurasiński, Aleksander Naganowski, Aleksandra Stanisławska, Piotr Stanisławski, Przemek Staroń, Martyna Sztaba, Piotr Łój
Ocena 6,9
Róża, a co chc... Dorota Budzyń, Kata...

więcej Więcej

Skusiłam się tylko dlatego, że temat rzadko poruszany i niełatwo znaleźć krytyczne opracowanie o modzie i biżuterii z lat 20. i 30. Mogłam sobie podarować, zbieranina wiadomości, które krążą po Internecie i nie powiększają jakoś znacząco mojego stanu wiedzy. No i stara bolączka wraca, znowu zdjęcia nijak się mają do tekstu i vice versa.

• Chcę w prezencie
  • Kostiumologia