Woblink Travel – 64 dni dookoła świata [KONKURS]

LubimyCzytać
27.07.2015

Dzisiaj kolejna szansa na wygranie w konkursie Woblinka. Codziennie do końca wakacji będziecie mogli podróżować po świecie, podążając za bohaterami literackimi, autorami, wydarzeniami. Każdego dnia poprowadzi was inna książka, która tego dnia będzie w promocyjnej cenie. A dodatkowo co tydzień będziecie mieli okazję wygrać weekend dla dwóch osób w ekskluzywnym hotelu. Zapraszamy do zabawy!

Dzisiaj razem z Charlesem Duhiggiem możecie sprawdzić jak potężną moc mogą odgrywać w Twoim życiu nawyki. Charles Duhigg w zabawny i wielobarwny sposób udowadnia, że nasze przyzwyczajenia mogą stać się drogą do sukcesu, ale także mogą prowadzić nas w przepaść. Książka, którą powinien przeczytać każdy z nas!

W tym tygodniu Woblink zaprosi Was jeszcze w podróż do RPA, na pewne znane europejskie lotnisko, do Sztokholmu, Warszawy i do Vevey! Śledźcie promocje codziennie!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy dokonać jakiejkolwiek transakcji w księgarni, wymyślić i wpisać hasło reklamowe, które przekona czytelników o tym, że ebooki są niezastąpione w podróży. Spośród wszystkich zgłoszonych haseł jury wybierze ich zdaniem najciekawsze, a jego autora nagrodzi voucherem na pobyt w ekskluzywnym hotelu.

W tym tygodniu do wygrania pobyt dla dwóch osób w luksusowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris w Polanica Zdrój zapewnia luksusowy i komfortowy wypoczynek w przepięknym otoczeniu kurortu polanickiego. To miejsce jedyne w swoim rodzaju, stworzone do relaksu i odnowy biologicznej. Odprężenia dostarczy Centrum Spa z kompleksem saun, jacuzzi oraz basenami. Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris oferuje szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych i poprawiających wygląd, masaży, kuracji spa oraz zabiegów medycyny estetycznej. Restauracja Art Déco proponuje kuchnię wykwintną, harmonijnie łączącą tradycję z nowoczesnością.

Pobyt obejmuje: 2 noclegi* dla dwóch osób, 2 śniadania.

*voucher można wykorzystać w dowolnym terminie uzgodnionym wcześniej z hotelem, z wyłączeniem tzw. „okresów specjalnych” określonych przez hotel.

Uwaga!
• formularz zgłoszeniowy jest dostępny po zakończeniu każdej transakcji na woblink.com, link do strony z formularzem znajdziesz na stronie, która wyświetli się po zakończeniu płatności;
• link do formularza przesyłamy również w każdym mailu potwierdzającym zakończenie transakcji;
• zgłoszenia można dokonać tylko w trakcie trwania danej edycji, również link jest ważny tylko do końca danej edycji konkursu;
• każda edycja zaczyna się w kolejny poniedziałek, o godz. 00:00, a kończy się w niedzielę o godz. 23:59;
• w konkursie można wziąć udział dowolną liczbę razy, przy czym każda jedna opłacona transakcja upoważnia do wysłaniajednego zgłoszenia w trakcie trwania danej edycji;
• by wziąć udział w kolejnej edycji konkursu należy dokonać transakcji w trakcie jej trwania;
• informacje o rozwiązaniu konkursu podamy na fanpage’u Woblinka i Lubimyczytac.pl w ciągu 3 dni od zakończenia edycji, czyli we środę następującą po zakończeniu edycji.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie organizatora. 

Reklama

komentarze [4]

Sortuj:
703
206
20.07.2015 19:09

Jest możliwość wystawienia listy dotychczasowych książek, które były na Woblinku?


342
14
13.07.2015 18:06

Nigdy nic nie wygrałam..
i tym razem będzie tak samo xd


1650
111
15.07.2015 09:17

oj tam, trzeba próbować, ja nawet nie pamiętałam mojego hasła dopóki nie wygrało;)


2839
4
06.07.2015 11:19

Zapraszamy do dyskusji.


zgłoś błąd