Reklama

Witamy w nowej odsłonie lubimyczytać.pl

LubimyCzytać
28.10.2019

Odświeżona szata graficzna i nowe funkcjonalności – od dziś możecie odkrywać wersję beta nowego lubimyczytać.pl. Zaawansowana, innowacyjna wyszukiwarka, szacowany czas czytania książek, rozbudowane statystyki i możliwość dodawania nowych głównych półek do wirtualnych biblioteczek to tylko niektóre funkcjonalności, które wprowadziliśmy. Zapraszamy do eksplorowania lubimyczytać.pl. 

Dotychczasowa wersja serwisu wyczerpała już technologiczne możliwości dalszego rozwoju. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, wyprzedzać rynkowe trendy, sprostać zadaniom, które pojawiały się w obliczu wciąż rosnących statystyk, oraz po prostu wprowadzić nową jakość, zdecydowaliśmy się na rewolucję. Od roku intensywnie pracowaliśmy nad nowym, w pełni responsywnym serwisem.

Reklama

Niektórzy z Was, zwani beta-testerami, buszują już po wersji beta od pewnego czasu, dając nam wskazówki, wykrywając błędy i nieścisłości oraz podsuwając propozycje oczekiwanych funkcjonalności. Dziś rozszerzamy to grono na wszystkich użytkowników, którzy korzystają z lubimyczytać.pl. Oczywiście mamy tremę. To duże zmiany, a jak pokazuje historia, zmiany są różne: dobre lub jeszcze lepsze, ale potrzeba chwili, aby się do nich przyzwyczaić. Dotyczy to również naszych serwerów i całej infrastruktury. Na pewno potrzebujemy czasu na stabilizację, optymalizację oraz osiągnięcie perfekcji. Niektóre funkcje możemy przetestować dopiero przy pełnym ruchu i obciążeniu, więc uprzedzamy o możliwych przestojach w działaniu lub wolniej działających podstronach serwisu. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, abyście jak najszybciej mogli wygodnie korzystać z nowej wersji.

A zatem co nowego wprowadziliśmy?

  • responsywność – teraz bez problemu skorzystacie ze strony na urządzeniach mobilnych, tabletach i smartfonach (zwróćcie uwagę na atrakcyjne treści redakcyjne!),
  • videoopinie – możliwość umieszczania nie tylko opinii pisanych, ale również VIDEO (co najbardziej ucieszy booktuberów i tych, którzy lubią oglądać ich nagrania),
  • „czwarta półka”, o którą prosiliście – a nawet kolejne dwie! Zalogowani użytkownicy mogą dodawać do wirtualnej biblioteczki nowe półki główne (już słyszymy, jak wielu z Was zakrzyknie: „nareszcie!”),
  • czas czytania danej książki – czytelnik pozna przybliżony czas, jaki zabiera lektura danego tytułu,
  • innowacyjna wyszukiwarka – dzięki nowym filtrom wyszukanie danego tytułu będzie o wiele prostsze i bardziej precyzyjne (korzystajcie z katalogu i wyszukujcie książki po tagach).

A także: sprawdźcie nowe statystyki, dołączcie do czytelniczego wyzwania i po prostu odkrywajcie jeszcze wiele nowych możliwości i atrakcyjnych treści. 

Jak to działa?

Przyzwyczajenie się do tak dużych zmian wymaga czasu, dlatego od teraz każdy internauta korzysta z nowej odsłony serwisu, lecz zalogowani użytkownicy mają także możliwość powrotu do poprzedniego lubimyczytać.pl (w tym celu wystarczy po zalogowaniu kliknąć przycisk „wyjdź z bety” w prawym górnym rogu). Pamiętajcie, że z nowych funkcji (kolejnych półek czy videoopinii) możecie korzystać tylko w nowej odsłonie serwisu. Nie znajdziecie ich w starym lubimyczytać.pl, które nie jest i nie będzie już rozwijane. Zaznaczamy też, że wersja beta i „stare LC” mogą nie być kompatybilne, przez co zmiany dokonane w starym lubimyczytać.pl (lub na odwrót) mogą się nie synchronizować w czasie rzeczywistym lub być niewidoczne. Dlatego nie zachęcamy do częstego przełączania się między wersjami. Warto od razu przenieść się do nowego serwisu i rozpocząć jego odkrywanie!

Pomóżcie nam ulepszyć lubimyczytać.pl!

Oczywiście lubimyczytać.pl to Wasz świat. Na forum śledzimy z uwagą wszystkie wypowiedzi dotyczące potrzebnych funkcjonalności (nawet jeśli czasami myślicie, że ich nie czytamy!) i zawsze z uwagą studiujemy Wasze maile z sugestiami, więc domyślacie się, że prace nad serwisem jeszcze się nie zakończyły. Nowe lubimyczytać.pl to wersja beta, którą będziemy rozwijać i udoskonalać, dlatego czekamy na uwagi i komentarze. Bardzo lubimy konstruktywną krytykę, ale jeszcze bardziej pochwały :). Błędy można zgłaszać, klikając przycisk „zgłoś błąd” lub pisząc na adres admin@lubimyczytać.pl. Pamiętajcie, by dodać informację o urządzeniu i przeglądarce, a w miarę możliwości również zrzut ekranu z błędem.

Oto firmy, które wspólnie z zespołem lubimyczytać.pl stworzyły nową odsłonę serwisu lubimyczytać.pl: EDISONDA, 23HEROES, Semahead, UnityDziękujemy za nieocenioną pracę i pomoc!

Reklama

komentarze [1975]

Sortuj:
Dodaj wypowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

2463
4
27.10.2019 19:49

Zapraszamy do dyskusji.


668
446
28.10.2019 07:29

Proszę o informację jak można wrócić do poprzedniej wersji serwisu. Wersja beta jest totalnie nieczytelna i utrudnia funkcjonowanie.


1140
169
28.10.2019 07:36

Również chciałbym wrócić do poprzedniej wersji LC,nowa to kompletna porażka, nieczytelna i czasochłonna. Zdecydowanie nie chcę z niej korzystać. Proszę o info jak wrócić do poprzedniej wersji.


1780
1000
28.10.2019 07:59

jak wrócić do poprzedniej wersji - ta to masakra ......... nie uszczęśliwiajcie nas ....... jak zostanie ta to się pożegnamy ....


489
158
28.10.2019 08:05

Popieram przedmówców. Ta beta nie ma żadnych walorów użytkowych, przekopywanie się przez to jest żmudne i cholernie nieintuicyjne. Oddajcie poprzednie LC ...


744
567
28.10.2019 08:15

Ja również chcę wrócić do starej wersji! Ta cała "beta" jest nieczytelna, a użytkowanie jest męczarnią, a nie przyjemnością! Jeszcze nie spotkałam osoby, której by się to w ogóle podobało!!!


1409
541
28.10.2019 08:31

Nic dodać nic ująć, ta nowa wersja to dno.


812
655
28.10.2019 09:42

Słuchajcie, w prawym górnym rogu, przy Waszym imieniu/nicku, po rozwinięciu jest opcja wyjdź z bety! Uf! :-)


433
62
28.10.2019 09:44

U mnie na profilu, jak kliknę w swoje zdjęcie po prawej stronie pojawia się na samym dole opcja "WYJDŹ Z BETY" Na szczęście już przywróciłam stary wygląd uff... :)


489
158
28.10.2019 10:01

Kamień z serca. Teraz jak dali opcję wyjścia z bety, to można tą betę na spokojnie testować :)


1780
1000
28.10.2019 10:06

o super - i niech tak zostanie :-)


668
446
28.10.2019 10:08

Droga Administracjo, nie można było tak od razu? Dać nam możliwość wyboru? Zamiast decydować za nas? Są osoby, którym nowa wersja odpowiada (zliczyłam trzy), ale reszta?
Zostawcie to tak jak jest teraz. Niech każdy decyduje o sobie.


349
116
28.10.2019 10:58

Interesują mnie książki i opinie o nich, zwłaszcza moich znajomych.
W "moim koncie" niekończące się kto ma nowego znajomego. NIE INTERESUJE MNIE TO! WYGLĄDA JAK PORTAL RANDKOWY DLA PSEUDOINTELEKTUALISTÓW!
A ponieważ znajomi podzielają moje niezadowolenie, nie mam zamiaru korzystać z bety. Przeżyłam 40 lat bez LC, przeżyję i następne, jak Bóg da. Bo tu, jak widzę, niektórych...

więcej

237
203
28.10.2019 18:47

Beta-beznadziejna beznadzieja.
Tyle ode mnie.


6053
94
28.10.2019 19:46

Pomijając ohydny wygląd (rzecz gustu):

– nie działa pokazywanie zawartości półek,

– dodawanie książek na półki jest bardzo uciążliwe (półek mam bardzo dużo), a poza tym nie działa; pokazuje tylko półkę „przeczytane”; w tej sytuacji dodawanie ocen i szeregowanie książek wg własnego systemu staje się bezsensowne,

– dodawanie daty jest niewygodne,

– nie ma wyboru trybu...

więcej

1815
6
28.10.2019 19:51

Czuję się przytłoczona nową wersją, korzystanie z niej jest nużące, tym bardziej że nie działa tak jak powinna. Z ulgą wróciłam do starej


667
63
29.10.2019 09:12

Jak edytować opis książki kiedy widzi się błąd? Wcześniej była taka możliwość a teraz jej nie ma?


6053
94
29.10.2019 12:50

Aplikacja też się posypała. W ogóle nie można w niej znaleźć książki ani wpisując tytuł, ani autora.

A na profilu nie widzę tych przydatnych wykresów…


521
67
30.10.2019 16:28

Ktoś mi polecił portal nakanapie.pl. Przejrzałam, wygląda dobrze i chyba się tam ewakuuję. Tu aż wszystko krzyczy.


547
2
30.10.2019 18:26

Jeżeli strona ma taka pozostać to ja żegnam. Uciążliwa porażka.


605
69
30.10.2019 19:45

Po pierwszych zachwytach, dostrzegłam kilka istotnych błędów,które utrudniają poruszanie się po tej stronie i byłoby super gdyby państwo te błędy naprawili.\
1. Nie jestem w stanie dodać odpowiedzi do tego artykułu po jego rozwinięciu. Podobno opcja pojawia się gdy artykuł jest zwinięty, to bezsens bym musiała tego szukać.
2. Jestem na stronie np 22 komentarzy pod...

więcej

667
63
30.10.2019 22:05

Zgłaszam 2 błędy w beta:
1. Kiedy chce zgłosić błąd na danej stronie to formularz jest zwyczajnie niedopasowany. Tekst który się pojawia nachodzi na linie. Mail który już jest wpisany jest obcięty. To samo z innymi polami do wypełnienia.
2. Te nieszczęsne półki. Wybieram 2 i pokazuje mi 0 książek w danych półkach. :)


27
0
30.10.2019 23:40

Czasem lepsze jest wrogiem dobrego i tak jest w tym przypadku. To już drugi serwis w tym roku, który zmienia się na gorszę. Obecna wersja jest nieczytelna i nieintuicyjna. Porażka


4384
185
31.10.2019 14:51

Brakuje mi w rekomendacjach informacji o tym czy daną pozycję już czytałam, bo teraz np. pojawiło się wznowienie z inną okładką. Trochę książek mam na różnych półkach i szukanie, czy w innym wydaniu czytałam, lub wrzuciłam do "Chcę przeczytać" mija się z celem rekomendacji.

Rewolucja na stronie duża, ciężko się odnaleźć, trzeba dużo klikać by dostać się do czegoś co...

więcej

887
20
31.10.2019 19:24

Wyszłam z Bety i jestem happy :) Zmieńcie coś , bo stracicie wiele. Do tej Bety nie chce się wcale zaglądać i tracić czasu na odkrywanie jej tajemnic. Jeden wielki chaos.


672
3
31.10.2019 20:52

Miało być nowocześnie, a wyszło trochę śmiesznie - portal o książkach, a design UI jak dla analfabetów.


1024
181
02.11.2019 23:30

portal powinien być przejrzysty jak się wejdzie na stronę danej książki albo profil autora albo profil użytkowania w tej chwili tak nie jest
korzystanie powinno być intuicyjne i proste
stary design była archaiczy i jest do wymainy
nowy design nie jest lepszy od starego
nowy design ma za dużo "wszystkiego" wszędzie dookoła ikonek statystyk porównań rekomendacji odniesień co...

więcej

Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

830
643
28.10.2019 07:45

Już wcześniej miałam okazję przetestować tę wersję, jednak ciągle "uciekałam" do tej starej. Po zapoznaniu się z opiniami testerów powinny nastąpić poprawki, które umożliwiłyby nam korzystanie! Nikt nie napisał do nas "testerów" w celu zapoznania się z opiniami, tak jak wcześniej to było napisane w mailu. Beta pozostała wciąż nieczytelna i zamiast ułatwienia korzystania...

więcej

460
258
28.10.2019 07:53

Aneto, możesz mi podpowiedzieć jak wrócić do poprzedniej wersji ? napisałaś, że ciągle "uciekałaś" do tej starej, gdzie zatem znajdę opcję powrotu ?
Ta wersja jest totalnie dla mnie nieczytelna i starsznie mnie irytuje.

pozdrawiam


1103
571
28.10.2019 09:09

Ewelino, jakiś czas temu pewna grupa użytkowników LC została indywidualnie poproszona przez administratorów o testowanie nowej wersji strony. U tych użytkowników pojawiła się dodatkowa zakładka "Beta" u góry strony w starej wersji. Po jej kliknięciu, strona miała wygląd mniej więcej taki jak teraz i można było z niej korzystać, ale gdy nie było to wygodne, można było...

więcej

460
258
28.10.2019 09:35

Gdzie moja odpowiedź do Mollinka_90 ? administracjo, brak słów...


830
643
28.10.2019 09:50

Można wyjść już z bety. Na samej górze na pasku, jak jest opcja wylogowania, jest również opcja wyjścia z Bety. Ja już wyszłam. Pozdrawiam!


1780
1000
28.10.2019 10:08

chwała im za to :-)


562
73
28.10.2019 12:15

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że większość uwag testerów w ogóle nie została uwzględniona?
Dodatkowo, te ulepszenia które wprowadzono podczas testowania, jak np. możliwość dawania plusów za opinię z poziomu aktywności (tak jak w starej wersji) bez konieczności klikania na książkę itd. zostały z powrotem usunięte???


830
643
28.10.2019 14:40

Wiesz ze mną się nikt nie kontaktował. Miałam nawet spisane uwagi i tak przypuszczałam, że niedługo powinien się administrator do nas odezwać. A gdzie tam! Jestem tak samo zaskoczona Betą, jak wszyscy. Dobrze, że chociaż już teraz można wyjść z Bety, ale dopiero po licznych skargach użytkowników przywrócili możliwość powrotu.


348
31
11.11.2019 18:22

Cóż, macie kolejną nauczkę na przyszłość, że waszej pracy za free po prostu się nie szanuje. Gdyby zapłacili wam około 4000 zł za wasze uwagi testerskie to przyłożyli by się bardziej do proponowanych zmian, a tak potraktowali to jak marudzenie. Mała uwaga ode mnie (nie byłam testerką nowej wersji) – pisząc komentarze nic nie widać bo LC ustawiło białą czcionkę na białym...

więcej

Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

1540
630
28.10.2019 08:01

Porażka. Dołączam się do przedmówców. Również chcę wrócić do starej wersji. Chcę z tej strony aktywnie korzystać, a nie się z nią męczyć.


0
897
28.10.2019 09:19

Ten portal tak działa super ekstra, że nawet nie mogę dać "popieram" dla Twojej wypowiedzi.


551
339
28.10.2019 09:24

Dokładnie. Użytkowanie tej strony ma być przyjemnością, a coś czuję, że od teraz nie będzie. Nie chodzi o to, że jestem zamknięta na nowości i nie znam się na komputerach i Internecie. Tu po prostu nic nie jest intuicyjne. Może za dużo tych zmian na raz? Nie wiem.


1780
1000
28.10.2019 09:26

mam to samo nie mogę popierać


460
258
28.10.2019 09:31

I ja również mam ten sam problem, nawet nie widać ilości popartych wypowiedzi. Odpowiedzi też nie są wszystkie widoczne. Dno... a może nasze nieprzychylne wypowiedzi są po prostu niewygodne i znikają jak kamfora?


202
135
28.10.2019 10:00

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Ta wersja jest katastrofalna.


476
395
28.10.2019 11:30

Popieram! To jest jakaś porażka...


362
181
29.10.2019 13:08

Nadal są błędy wersji beta, i to takie, które były wielokrotnie zgłaszane. Ktoś napisał, że zrezygnuje z LC. Też to zrobię.


1540
630
29.10.2019 15:34

Żeby nie było dzisiaj od rana próbowałam zaprzyjaźnić się z betą, ale niestety nic z tego nie wyszło. Strona wali po oczach wielkimi obrazkami, a wzrok mam jeszcze dobry. I to przewijanie... Czasami nie nadążam przejrzeć aktywności znajomych i zostawiam to na później, przy stronach łatwiej było do tego wrócić. A teraz co? Przewijać od nowa? Opinie znajomych jakoś słabo...

więcej

Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

1780
1000
28.10.2019 08:04

Jeszcze raz tutaj
ta wersja to porażka
jak wrócić do poprzedniej??
niestety nieczytelna, forma jak dla mnie nieakceptowalna
proszę nie pisać że się przyzwyczaję
niestety jeśli nie wróci stara to się pożegnamy
widzę, że macie gdzieś osoby, które Wasz serwis tworzą przecież
nie pytając się o zdanie ........
skasuję wszystko .....


202
135
28.10.2019 10:03

Jeśli chcesz wrócić do starej wersji, kliknij w prawym górnym rogu na strzałeczkę obok swojego awatara i tam jest "wyjdź z bety", po tym zabiegu wrócisz do poprzedniej wersji. :)


1780
1000
28.10.2019 10:06

dziękuję :-)


1574
345
28.10.2019 11:30

@Tysia19 dziękuję! <3 Beta to jakieś nieporozumienie...


2375
29
06.11.2019 15:14

@Tysia19 stokrotne dzięki Ci :) uffff co za ulga


Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

1042
404
28.10.2019 08:07

rany boskie... co to jest... proszę dodać opcje powrotu do starej wersji, bo zamiast witania nowej wersji będzie żegnanie się z serwisem na rzecz GoodReads.
nowe wprowadza się wtedy, gdy stare jest tip top. zamiast zająć się ulepszeniem starej wersji i milionem innych problemów które były na porządku dziennym, przelewacie czarę goryczy. od dawna noszę się ze zmianą serwisu...

więcej

1780
1000
28.10.2019 09:27

nie mogę poprzeć Twojej wypowiedzi :-(


6201
474
28.10.2019 09:51

Mam tak samo


1042
404
28.10.2019 16:10

@Sandra Jasona - tak to właśnie działa, że nie działa... :-/


Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

744
567
28.10.2019 08:11

Okropieństwo! Jest strasznie! Nieczytelnie! Ja chcę starą wersję ;(
Po co to zrobili, nikt nie jest z tego zadowolony!


10767
355
28.10.2019 08:22

Nie przesadzajmy, to zrozumiałe, że przyzwyczailiśmy się do starej i zanim przyzwyczaimy się do nowej wersji, musi minąć trochę czasu. Fakt, że ze strony serwisu byłoby bardziej elegancko dać użytkownikom możliwość przełączania się z nowej wersja na starą przez powiedzmy pół roku. Poprzednia, stara strona była bardziej oryginalna pod względem układu (obecna wygląda jak...

więcej

1780
1000
28.10.2019 08:46

niestety nie podzielam zdania
do niczego nie będę się przyzwyczajać - dwie zalety które wymieniłeś nie mają jak dla mnie żadnych walorów
głosy były że mieli poprawić to co się psuło w starej, a nie uszczęśliwiać nas czymś czego nikt nie chciał
jeśli tak traktują głosy osób które tak naprawdę tworzą im serwis to ja się wypisuję :-(


744
567
28.10.2019 08:46

Przejrzysta? Chyba żartujesz. Tu nie chodzi o przyzwyczajenie się, ta wersja jest po prostu beznadziejna, nieczytelna, "naciapana".


10767
355
28.10.2019 08:58

Mnie też kilka rzeczy denerwuje:
- ściśnięty format recenzji - jak w wersji na telefon
- wyświetlanie się tylko jednej wypowiedzi w dyskusji - wyświetlenie całej jest bardzo utrudnione.
- ukrycie głęboko dostępu do własnych wypowiedzi w dyskusjach (do tej chwili nie kojarzę, jak - nie z powiadomień! - szybko wejść na forum dyskusji, w której ostatnio brałem udział)
-...

więcej

1780
1000
28.10.2019 09:05

czyli cztery minusy i dwa plusy ?
z czego minusy są bardzo poważne
i w dalszym ciągu nowa jest dobra
przecież oni tych minusów nie poprawią tak samo jak mieli gdzieś nasze prośby i poprawki w starej wersji
czas zwijać manatki i skasować swój profil


10767
355
28.10.2019 09:15

Nie mówię ani że jest dobra, ani nie biadolę, że wszystko do d... Ludzie! Przecież dopiero to włączyli, nawet nie było czasu się z tym zaznajomić! Stopniowo oglądam i konstatuję: to na plus, to jest na minus. Jeszcze nie porównywałem, czego jest więcej.

A widzę następne niedoróbki. W Ustawieniach profilu Aktywność mamy cały rząd możliwych powiadomień: Czytelnik dodał to,...

więcej

1780
1000
28.10.2019 09:25

i znów sam sobie zaprzeczasz
wypisujesz minusy, myślisz, że poprawią ??
druga rzecz przy wersji beta, którą miałam okazję testować większość osób pokazało, że to nie to, że trzeba poprawić, dać wybór - jeśli komuś nie podoba się wersja beta
i co zrobili co chcieli - tak się traktuje członków, którzy tworzą serwis?
jeszcze większość na serwis nie weszła
a głosy podoba się...

więcej

10767
355
28.10.2019 09:34

@Sandra Jasona
Nie wiem, Sandro, od jak dawna tu jesteś? Użytkownicy, którzy nie odeszli po poprzedniej zmianie interfejsu wiedzą, że się tu olewa ich zdanie, więc nie podchodzą do tego tak emocjonalnie...

Nie potwierdzam Twojej diagnozy, że 'spieprzyli dojście do dyskusji z powiadomień', bo u mnie to działa lepiej niż poprzednio (może to kwestia przeglądarki?). Natyomiast...

więcej

1780
1000
28.10.2019 10:03

od kilku lat, ale poprzedniej zmiany nie przeżyłam :-)
wiem, że mają nas gdzieś, to nie są emocje, bo mówiąc szczerze jak nie zmienią na poprzednią wersję rezygnuję, kasuję biblioteczkę oni mi nie są niezbędni
serwis traktowałam jako uporządkowanie swojej biblioteczki i informacje innych osób o książkach
to mam na fb i insta
jak wchodzę w informacje kto np. poparł moją...

więcej

10767
355
28.10.2019 13:46

Przyznaję teraz, że co do tych 2 punktów powyżej - to przechwaliłem... Odwołuję to, co w powyższym poście zostało napisane wytłuszczonym drukiem, bo JUŻ TEGO NIE MA! Po raz pierwszy wyświetliły mi się pod Moje konto ostatnio dodane na półki książki w kolejności chronologicznej. Teraz już tylko ostatnia przeczytana...Masakra, jak nie mogą tego zrozumieć. No i jeśli...

więcej

2514
274
28.10.2019 18:57

Ja się do niczego nie zamierzam przyzwyczajać, bo po prostu znowu mnie wkurzyli. Np. nie mogę obejrzeć książek na konkretnej półce w mojej biblioteczce, bo po prostu mimo zaznaczenia interesującej mnie półki i tak po przeładowaniu strony wyświetlają się książki przeczytane, a nie te z półki, którą zaznaczyłam. Dokąd będzie możliwość przełączenia na starą wersję, będę z niej...

więcej

6053
94
28.10.2019 20:03

Moim zdaniem właśnie wcale nie jest przejrzysta. W dodatku nie interesuje mnie, kto z moich znajomych ma nowego znajomego, bo to portal o książkach, a nie jakiś Facebook bis…


631
20
02.11.2019 19:27

Tak, jest teraz idiotyczny trend, żeby robić strony wyglądające i działające jak "apki mobilne", czyli głęboko ukryć większość funkcjonalności, zrobić interfejs dla analfabetów, wprowadzić jakieś bezsensowne mechanizmy doczytywania, wyeksponować zawartość zakupową... Wszyscy chcą responsywności i słusznie, ale nie do tego służą monitory 24-calowe, żeby oglądać na nich...

więcej

1573
167
18.11.2019 14:34

LC nie nadaje się do korzystania na kompie, zamiast zrobić aktualizację samej aplikacji, to stwierdzili, że zrobią wszystko w 1, i teraz siedząc na laptopie, mam wrażenie, że patrzę na ekran tabletu, wygląda to strasznie, po co mi tyle pustego miejsca?


Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

6201
474
28.10.2019 08:23

Ewidentnie do dupy. Ale niech sobie będzie, mam to gdzieś, tylko dajcie przycisk pozwalający wyjść z tego do wersji normalnej i nie ustawiajcie automatycznego przełączania na nową wersję.


325
259
28.10.2019 08:38

Kochani, mnie się podoba. Mam natomiast wielką prośbę i apel do administratora strony. Wypadałoby przemyśleć formułę oznaczania recenzji przez osoby trzecie jako spojler. Mam bowiem wrażenie, że służy ona do cenzurowania recenzji i poglądów z którymi ktoś się nie zgadza. Kilka moich recenzji bezpodstawnie tak oznaczono, choć muszę przyznać uczciwie, że na moją prośbę owe...

więcej

1780
1000
28.10.2019 08:52

a co się podoba - jestem bardzo ciekawa ??


812
655
28.10.2019 10:30

Pełna zgoda co do zaznaczania spojlerów. Też byłam w ten sposób cenzurowana.


667
63
28.10.2019 11:11

Tez mi sie zdarzyło ocenić książkę negatywnie i moją opinie ktos oznaczył jako spojler :) a tak sie akurat zdarzyło, ze ksiazka była o hejcie w sieci


1573
167
18.11.2019 14:40

najważniejsze, że teraz spam blogerów/vlogerów jest poprawiony, zamiast suchego linku do video "recenzji", który nigdzie nie przekierowywał XDXDXD nareszcie wstawili możliwość załadowania video z YT

normalnie już nie trzeba wchodzić na youtube XDXDXDXD tego właśnie brakowało, więcej śmieci


Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

2987
0
28.10.2019 08:38

Koniecznie musi wrócić numerowanie stron w Biblioteczce, a to ładowanie kolejnych pozycji proszę natychmiast usunąć!! Przecież to jest męka tak się przedzierać stopniowo przez swoją biblioteczkę jak się ma kilkaset lub kilka tysięcy książek na półkach!!


10767
355
28.10.2019 09:04

To może gdzieś można samemu ustawić? Bo ja mam numerowane strony...


1334
35
28.10.2019 10:50

tsantsara
też tak chcę! Tylko jak to zrobić...


605
69
29.10.2019 00:00

O masakra!! Rzeczywiście! Przecież to nie ma kompletnego sensu.
To muszą poprawić, bo nie wyobrażam sobie zjeżdżania w dół i w dół nie wiadomo jak długo.
A ja nie mam wcale tak dużo książek..


1334
35
30.10.2019 11:14

I już jest! Od dziś są numerowane strony w biblioteczce :)


631
20
02.11.2019 15:33

To doładowywanie zawartości to jakaś głupia moda wśród projektantów stron. Nie spotkałem się jeszcze z pozytywną opinią jakiegokolwiek użytkownika na temat tego mechanizmu. Na filmwebie przykładowo było coś podobnego i po naciskach użytkowników to naprawili. Tu również jakiś "geniusz" wpadł na pomysł, aby "poprawić" coś, co działa i sprawdza się świetnie. Znacie jakiś...

więcej

631
20
02.11.2019 15:56

Proszę o dodanie daty przeczytania dla każdej pozycji w Biblioteczce na liście Przeczytane oraz bezpośrednio na stronie danej pozycji, żeby nie trzeba było się do tego przeklikiwać. Proszę o dodanie daty dodania pozycji do listy Chcę przeczytać bezpośrednio na tej liście.


Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

zgłoś błąd