Reklama

Obejrzyj tutoriale i poznaj lepiej nową odsłonę lubimyczytać.pl

LubimyCzytać
28.10.2019

Odmieniony serwis lubimyczytać.pl skrywa wiele nowych funkcjonalności. Aby je lepiej poznać, warto obejrzeć kilka krótkich filmów, które pokazują zmiany i zachęcają do testowania nowych możliwości. Nowe wirtualne półki, rozbudowane statystyki i zaawansowany katalog, do którego możecie dodawać własne tagi. Jak to działa? Wyjaśniamy!

Jeśli masz konto w serwisie, to jeszcze szybciej dodasz na półkę „Chcę przeczytać” kolejną książkę, która cię zainteresowała.

Opinie o książkach można pisać lub… nagrywać! Z tej funkcji ucieszą się wszyscy booktuberzy, którzy refleksjami po lekturze dzielą się ze swoimi followersami za pośrednictwem serwisu YouTube.

„Nie pamiętam tytułu, ale…”. Jeśli czasem szukasz jakiejś pozycji, znając tylko gatunek, przybliżoną datę wydania czy tematykę, teraz z łatwością ją odnajdziesz dzięki innowacyjnemu katalogowi i tagach użytkowników.

Kto wydaje twoje ulubione publikacje? Dzięki podstronom wydawnictw trafisz na tytuły, które cię zainteresują, i lepiej poznasz rynek książki.

Na tę nowość czekali chyba wszyscy użytkownicy lubimyczytać.pl. Od teraz twoja wirtualna biblioteczka może rozrosnąć się o kolejne główne półki! 

Ile książek średnio czytasz w miesiącu? Jak wiele dodałeś cytatów i ocen? Poznaj swoje czytelnicze zwyczaje dzięki statystykom konta! 

To nie wszystkie nowości, które dla was przygotowaliśmy. Nie chcemy jednak psuć zabawy w odkrywaniu ich na własną rękę. Życzymy wam samych przyjemności w korzystaniu z nowej odsłony lubimyczytać.pl!

Reklama

komentarze [121]

Sortuj:
Dodaj wypowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

2463
4
28.10.2019 09:54

Zapraszamy do dyskusji.


17
16
30.10.2019 20:21

Przy okazji bety zepsuliscie aplikację mobilną, która przestała działać. Poniżej dna!


313
61
02.11.2019 14:14

Czy tylko ja mam problem z tym, że nawet jak przy logowaniu klikam "zapamiętaj mnie" za każdym razem jak wyjdę, muszę logować się od nowa?


1169
102
03.11.2019 13:02

taki szalony pomysł, a może by zamiast robić od nowa stronę internetową, postarać się o apkę, żeby stała się choć trochę... funkcjonalna?


Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

1
0
28.10.2019 10:31

Poprzednia wersja była lepsza, obecna to tragedia. Każdy możliwy element nowej odsłony jest źle doskalowany(jest dużo za duży) przez co na ekranie mieści się o wiele mniej contentu.


40
1
28.10.2019 21:22

Może masz ustawione 150% zooma, bo tak trzeba było mieć ustawioną poprzednią wersję żeby ją czytać.


605
69
28.10.2019 23:45

Rzeczywiście, jest bardzo jasno i wszystko jest duże, ale jako że to nie jedyna strona na której bywam, to wiem, że taki jest trend i większość stron jeśli się zmienia to wygląd idzie w tę stronę. Pozostało mi to zaakceptować. Trudno.
W porównaniu do większości widzę jednak więcej plusów tej zmiany. Tutoriale 2, 3 i 4 ukazują to co od dawna mnie tu irytowało i OGROMNIE się...

więcej

73
35
29.10.2019 13:00

Osobiście --nowa odsłona strony podoba mi się bardzo. Nie jest taka archaiczna jak poprzednia. Do zmian zawsze trudno się przyzwyczaić, ale uważam, że jest na plus.


1644
201
31.10.2019 09:10

Nie mieszczą się treści i aktywności znajomych bo cały dół strony zajmują ogromne obrazki i kafelki. Wielkie rekomendacje (jak zwykle nie trafione) i statystyki, które wmawiają mi, że przez ostatnie 2 lata przeczytałam 1360 książek.... Liczą książki według daty dodania a nie przeczytania. Po co mi to, skoro po wejściu na mój profil widzę ile mam książek w biblioteczce....

więcej

Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

187
150
28.10.2019 10:44

Dramat. Szybko wracajcie do starego, bo wam zaczną użytkownicy uciekać.

Poza tym przy okazji waszej dziwacznej zmiany zniknął mi cały opis użytkownika... EDYCJA: i zauważyłem, że dodaliście mi wiek, ale nie trafiliście (już usunięte) :D


1754
76
28.10.2019 10:47

Wybornie! Nowa wersja jest tak przejrzysta i intuicyjna, że trzeba tworzyć dla niej tutoriale! <3


1893
1001
28.10.2019 11:04

Pamiętam, kiedy LC zmieniało wygląd jeszcze wcześniej, kiedy "stara" wersja była tą "nową". Były podobne opinie, że jest gorzej, mało czytelnie i zrobiono większy bałagan. Wtedy nie zgadzałam się z innymi, ale teraz... Nie, obecna wersja to dla mnie ogromny bałagan i wszystko jest na stronie za duże, przytłaczające... Może się przyzwyczaję, bo co innego...

więcej

985
0
28.10.2019 11:18

gdzie są dostępne rekomendacje?


1982
26
28.10.2019 19:13

Jak wejdziesz na pulpit w swoim koncie, pod sekcją "Aktywności"


Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

0
897
konto usunięte
28.10.2019 11:24

Użytkownik wypowiedzi usunął konto


1575
11
28.10.2019 11:26

Nowa wersja - dramat... Najgorsze, że administracja ma gdzieś kilkadziesiąt opinii na NIE wobec zmiany wyglądu i pewnie wprowadzi to na stałe. Opamiętajcie się póki możecie, bo ludzie będą masowo opuszczać tę stronę.
Jak wyżej - co to za nowoczesna strona, do której trzeba tworzyć tutoriale? Strona powinna być do ogarnięcia przez użytkowników intuicyjnie, a nie, że...

więcej

181
110
28.10.2019 11:35

Jak rano otworzyłam LC, to miałam wrażenie, że zemdleje. Dramat! Do tej pory już trochę ogarnęłam co i jak, ale jest to po prostu brzydkie, stanowczo za duża czcionka (niczym przystosowana od razu dla osób z dużą wadą wzroku), poza tym tu czegoś brakuje, to się nie pojawia.
Zakładka konkursy - szkoda, że nie wyświetla się tekst konkursu, albo ciężko mi go znaleźć... - brak...

więcej

181
110
28.10.2019 11:55

UDAŁO SIĘ !!!
WRÓCIŁAM DO STAREGO WIDOKU.
PRZY NASZYM AWATARZE SĄ 4 OPCJE
Coś w stylu
- konto
- biblioteka
- ....
- WYJDŹ Z BETA!!!!!!

Wychodzimy i mamy z powrotem nasz piękny stary widok. :) Mam nadzieję, że każdy z was też ma tę opcję :)


1546
13
28.10.2019 21:44

Dzięki Bogu - i tobie za tę informację ;) Idę zmienić to paskudztwo.


Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

638
247
28.10.2019 12:03

Ale się przed chwilką zdziwiłam. Myślałam, że adresy mi się pomyliły.
Trochę potrwa zanim się przyzwyczaję do nowej odsłony LC


zgłoś błąd